Recenzje na żywo na całym świecie

Trzecia generacja AirPods pojawi się przed końcem roku, a AirPods Pro 2 w przyszłym roku

AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku

 

Ujawniono, jak będą wyglądać AirPods 3

Nawiasem mówiąc, w tym tekście zasugerowałem, ile będą kosztować słuchawki.

Według min-Chi Kuo produkcja słuchawek rozpocznie się w trzecim kwartale. Oznacza to, że można je pokazać jesienią, chociaż możliwe jest, że zostaną zaprezentowane w Apple Newsroom w grudniu-rok po pokazie AirPods Max:

Min-Chi Kuo: Apple rozpocznie masową produkcję AirPods 3 w trzecim kwartale

AirPods Pro drugiej generacji otrzymają czujniki ruchu, które pozwolą śledzić kondycję użytkownika. I prawdopodobnie znikną z nóg, dzięki czemu słuchawki będą wyglądać jak Samsung Galaxy Buds lub przyszłe Beats. AirPods Pro drugiej generacji zostaną zaprezentowane w przyszłym roku. Nie ma więcej informacji o słuchawkach.

Gurman nie powiedział nic o tańszej wersji AirPods Max. Wcześniej informowano, że słuchawki nie będą wykonane z tak drogich materiałów, a także będą wygodne do uprawiania sportu. Ale teraz cisza.

Według Pana Gurmana Apple nie zastanawia się jeszcze nad drugą generacją AirPods Max, ale zastanawia się nad wprowadzeniem nowych kolorów słuchawek. Firma pracuje również nad nową wersją HomePod, która otrzyma ekran. Ale data premiery tego urządzenia nie jest jeszcze znana.

 

 

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku
21 / 03 / 23

KIEDY ZACZĄĆ INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE?

Dla każdego, kto chce inwestować na giełdzie, jednym ze stałych pytań, które zadają jest to, ile pieniędzy mogą początkowo zainwestować na giełdzie.

AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku
06 / 02 / 23

Jak opracować biznesplan. Wytyczne i kroki, które należy podjąć

Rozpoczęcie działalności gospodarczej jest zarówno ekscytujące, jak i ryzykowne. Jeśli trafność pomysłu i projektu skłania Cię do ograniczenia ryzyka, to odpowiednie przygotowanie projektu jest również podstawowym elementem zapewniającym wszelkie szanse na sukces.

AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku
16 / 01 / 23

Fuzja Rogers Shaw z udziałem Québecoeur: Sąd apelacyjny próbuje odwrócić umowę

Agencja ds. Konkurencji zwraca się do Federalnego Sądu Apelacyjnego o uchylenie decyzji Sądu ds. Konkurencji odrzucającej jej pozew przeciwko przejęciu Shaw Communications przez Rogers Communications za 26 miliardów dolarów.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt