Recenzje na żywo na całym świecie

Trzecia generacja AirPods pojawi się przed końcem roku, a AirPods Pro 2 w przyszłym roku

AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku

 

Ujawniono, jak będą wyglądać AirPods 3

Nawiasem mówiąc, w tym tekście zasugerowałem, ile będą kosztować słuchawki.

Według min-Chi Kuo produkcja słuchawek rozpocznie się w trzecim kwartale. Oznacza to, że można je pokazać jesienią, chociaż możliwe jest, że zostaną zaprezentowane w Apple Newsroom w grudniu-rok po pokazie AirPods Max:

Min-Chi Kuo: Apple rozpocznie masową produkcję AirPods 3 w trzecim kwartale

AirPods Pro drugiej generacji otrzymają czujniki ruchu, które pozwolą śledzić kondycję użytkownika. I prawdopodobnie znikną z nóg, dzięki czemu słuchawki będą wyglądać jak Samsung Galaxy Buds lub przyszłe Beats. AirPods Pro drugiej generacji zostaną zaprezentowane w przyszłym roku. Nie ma więcej informacji o słuchawkach.

Gurman nie powiedział nic o tańszej wersji AirPods Max. Wcześniej informowano, że słuchawki nie będą wykonane z tak drogich materiałów, a także będą wygodne do uprawiania sportu. Ale teraz cisza.

Według Pana Gurmana Apple nie zastanawia się jeszcze nad drugą generacją AirPods Max, ale zastanawia się nad wprowadzeniem nowych kolorów słuchawek. Firma pracuje również nad nową wersją HomePod, która otrzyma ekran. Ale data premiery tego urządzenia nie jest jeszcze znana.

 

 

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku
06 / 01 / 22

Akcje nieznacznie rosną w czwartek. Nasdaq odbija się po dwudniowych

W czwartek inwestorzy trawili protokół, 10-letni zysk Skarbu Państwa wzrósł powyżej 1,75 proc., po zakończeniu ubiegłego roku na poziomie 1,51 proc.

AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku
22 / 04 / 21

Firma Balenciaga wspólnie z Sony zaprezentowała kolekcję PlayStation.

Marka Balenciaga zaprezentowała kolekcję dedykowaną Sony PlayStation 5. W sumie w kolekcji znajdują się trzy elementy: dwie koszulki (czarna i czerwona) oraz Bluza Z Kapturem. Możesz kupić rzeczy na oficjalnej stronie Balenciaga.

AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku
19 / 04 / 21

Trzecia generacja AirPods pojawi się przed końcem roku, a AirPods Pro 2 w przyszłym roku

Plany Apple dotyczące produkcji produktów muzycznych stały się znane. AirPods trzeciej generacji pojawią się przed końcem 2021 roku, a AirPods Pro 2 w 2022 roku.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt