Recenzje na żywo na całym świecie

Trzecia generacja AirPods pojawi się przed końcem roku, a AirPods Pro 2 w przyszłym roku

AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku

 

Ujawniono, jak będą wyglądać AirPods 3

Nawiasem mówiąc, w tym tekście zasugerowałem, ile będą kosztować słuchawki.

Według min-Chi Kuo produkcja słuchawek rozpocznie się w trzecim kwartale. Oznacza to, że można je pokazać jesienią, chociaż możliwe jest, że zostaną zaprezentowane w Apple Newsroom w grudniu-rok po pokazie AirPods Max:

Min-Chi Kuo: Apple rozpocznie masową produkcję AirPods 3 w trzecim kwartale

AirPods Pro drugiej generacji otrzymają czujniki ruchu, które pozwolą śledzić kondycję użytkownika. I prawdopodobnie znikną z nóg, dzięki czemu słuchawki będą wyglądać jak Samsung Galaxy Buds lub przyszłe Beats. AirPods Pro drugiej generacji zostaną zaprezentowane w przyszłym roku. Nie ma więcej informacji o słuchawkach.

Gurman nie powiedział nic o tańszej wersji AirPods Max. Wcześniej informowano, że słuchawki nie będą wykonane z tak drogich materiałów, a także będą wygodne do uprawiania sportu. Ale teraz cisza.

Według Pana Gurmana Apple nie zastanawia się jeszcze nad drugą generacją AirPods Max, ale zastanawia się nad wprowadzeniem nowych kolorów słuchawek. Firma pracuje również nad nową wersją HomePod, która otrzyma ekran. Ale data premiery tego urządzenia nie jest jeszcze znana.

 

 

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku
02 / 04 / 24

Strony internetowe dla freelancerów: 9 witryn, które pomogą Ci zacząć

Na całym świecie rynek freelancerów szybko rośnie. Powody przejścia na freelancing są różne: Niezadowolenie z tradycyjnej płatnej pracy, przekwalifikowanie zawodowe, chęć znalezienia równowagi między życiem osobistym i zawodowym, doświadczenie. Przedstawiamy 9 stron internetowych dla freelancerów, które ułatwią ci wejście w tę niszę i pomogą ci zacząć.

AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku
23 / 01 / 24

Jak znaleźć pracę dla emerytów w Europie

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się powszechną i popularną formą zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak znaleźć pracę zdalną dla emerytów w Europie.

AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku
29 / 12 / 23

VinFast i Marubeni dadzą drugie życie akumulatorom do pojazdów elektrycznych

VinFast i Marubeni znalazły sprytny sposób na ponowne wykorzystanie starych akumulatorów do samochodów elektrycznych.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt