Recenzje na żywo na całym świecie

Trzecia generacja AirPods pojawi się przed końcem roku, a AirPods Pro 2 w przyszłym roku

AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku

 

Ujawniono, jak będą wyglądać AirPods 3

Nawiasem mówiąc, w tym tekście zasugerowałem, ile będą kosztować słuchawki.

Według min-Chi Kuo produkcja słuchawek rozpocznie się w trzecim kwartale. Oznacza to, że można je pokazać jesienią, chociaż możliwe jest, że zostaną zaprezentowane w Apple Newsroom w grudniu-rok po pokazie AirPods Max:

Min-Chi Kuo: Apple rozpocznie masową produkcję AirPods 3 w trzecim kwartale

AirPods Pro drugiej generacji otrzymają czujniki ruchu, które pozwolą śledzić kondycję użytkownika. I prawdopodobnie znikną z nóg, dzięki czemu słuchawki będą wyglądać jak Samsung Galaxy Buds lub przyszłe Beats. AirPods Pro drugiej generacji zostaną zaprezentowane w przyszłym roku. Nie ma więcej informacji o słuchawkach.

Gurman nie powiedział nic o tańszej wersji AirPods Max. Wcześniej informowano, że słuchawki nie będą wykonane z tak drogich materiałów, a także będą wygodne do uprawiania sportu. Ale teraz cisza.

Według Pana Gurmana Apple nie zastanawia się jeszcze nad drugą generacją AirPods Max, ale zastanawia się nad wprowadzeniem nowych kolorów słuchawek. Firma pracuje również nad nową wersją HomePod, która otrzyma ekran. Ale data premiery tego urządzenia nie jest jeszcze znana.

 

 

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku
29 / 11 / 23

Recenzja kryptowaluty Wink

Znana jako TRONBet, kryptowaluta Wink to platforma do gier oparta na blockchainie zbudowanym na sieci TRON.

AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku
20 / 11 / 23

Harmony (ONE): kryptowaluta z potencjałem wzrostu

Platforma Harmony One została stworzona w celu rozwiązania krytycznych problemów ekosystemów blockchain, takich jak wolne prędkości transakcji, problemy ze skalowalnością i wysokie opłaty.

AirPods Pro 2 pojawi się w 2022 roku
13 / 11 / 23

Inwestowanie w akcje spółek technologicznych: otwarcie bramy do innowacji i wzrostu

Inwestowanie w akcje spółek technologicznych staje się coraz bardziej popularne w dzisiejszym świecie, w którym technologia odgrywa kluczową rolę w wielu aspektach naszego życia. Spółki technologiczne często napędzają innowacje, tworząc produkty i usługi, które zmieniają świat. W tym artykule zbadamy, dlaczego inwestowanie w akcje spółek technologicznych może być opłacalną decyzją i jakie strategie mogą pomóc w skutecznym inwestowaniu w tym sektorze.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt