Recenzje na żywo na całym świecie

Akademia sukces razem-test i recenzja st.su

Akademia sukces razem to zamknięty klub biznesowy

Akademia sukces razem to projekt, który da nam dostęp do szkoleń, motywacji i automatyzacji biznesu, a także tajną wiedzę specjalistów w swojej dziedzinie oraz możliwość bezpłatnego uczestnictwa w konferencjach szkoleniowych.

Przed nami jest coś w rodzaju szkoły internetowej, która nazywa się całą Akademią i która sprzedaje różne szkolenia od guru biznesu internetowego i innych super udanych ludzi. Wszyscy naturalnie zarabiają miliony, praktycznie nic nie robiąc i oferują nam to samo. Oczywiste jest, że aby zdobyć tak wyjątkową wiedzę, musimy zapłacić. Ponadto projekt oferuje rozwinięty program partnerski, który pozwala mówić o Akademii sukces razem jako o firmie MLM.

Jak szukać projektu

Akademia sukces razem opinie

"Frame-Angarsk Sp. z o. o.»

Welc Małgorzata Wasilewska

Witryna

https://st.su

Plusy i minusy Akademia sukces razem

Legalna organizacja

Wątpliwe szkolenia

Trzeba stale płacić

Złe recenzje

Akademia sukces razem-co to za projekt

Akademia sukcesu razem znajduje się na niezbyt nowoczesnej stronie, która jest przesycona elementami graficznymi ze szkodą dla optymalizacji technicznej. Oznacza to, że nie kładzie się nacisku na wygodę odwiedzających.

Nacisk kładziony jest na piękne słowa. Mimo że Akademia sukces razem jest legalną organizacją, wykorzystuje szczerze motywujące, pełne absurdalnej wody slogany i zdania. Na przykład "jak zarabiać miliony w Internecie", "kosmiczne dochody naszych uczniów" i tak dalej.

Akademia sukces razem jest naprawdę legalną organizacją. Projekt należy do "Frame-Angarsk" Sp. z o. o. Dyrektorem Jest Welz Małgorzata Wasilewska. Wcześniej prezydentem był niejaki Andriej Szauro, ale teraz jego nazwisko nie jest tutaj wymienione.

Komunikacja

[email protected]

Pomimo faktu, że Akademia sukces razem ma wszystkie niezbędne informacje prawne, Dane kontaktowe nie są tak różowe. Oferujemy tylko wskazaną skrzynkę elektroniczną. Adres w Angarsku jest legalny, nie fakt, że można go znaleźć w biurze tej firmy. Okazuje się, że komunikacja z administratorami jest możliwa tylko poprzez zwykłą korespondencję. I nie fakt, że ktoś w ogóle ci odpowie.

Przegląd projektu

Akademia sukces razem to zamknięty klub biznesowy, dołączając do którego możesz uzyskać dostęp do wielu różnorodnych szkoleń, nie tylko dotyczących biznesu, ale także relacji rodzinnych, samorozwoju i tak dalej.

Czas trwania szkoleń jest różny, w rzeczywistości, podobnie jak ich koszt.

Oczywiście możesz zarejestrować się w Akademii tylko za pomocą linku polecającego, to znaczy pod kimś. Jest to klasyczny znak marketingu sieciowego lub piramidy finansowej.

Aby uzyskać pełny dostęp do funkcjonalności strony, musisz dokonać subskrypcji. Można to zrobić przez miesiąc, pół roku lub rok. Im dłuższy abonament, tym więcej trzeba zapłacić, średnio-kilka tysięcy rubli.

Akademia sukces razem-opinie o projekcie

Co musimy tu zrobić? Słuchaj szkoleń typu mądrzy ludzie, a także Promuj te same szkolenia, zapraszając nowych uczestników, czyli budując swoją piramidę.

To, co oferuje Ci tutaj, to informacje, które możesz uzyskać z Internetu i całkowicie za darmo. O tym wszystkim pisze się w licznych recenzjach, których nie można nazwać pozytywnymi.

Ludzie narzekają, że płacą pieniądze za subskrypcję i muszą być stale odnawiane, w przeciwnym razie wszystkie osiągnięcia w programie partnerskim zostaną wyeliminowane, aw zamian otrzymują zwykłe opowieści o tym, jak można zarabiać miliony w Internecie, ale bez żadnych szczegółów. Zwykłe przemówienia motywacyjne, nie warte ani grosza.

Werdykt

Akademia sukces razem to legalny projekt, ale nie da ci tego, czego oczekujesz. Nie ma potrzeby rejestrowania się tutaj i zapraszania nowych członków, ponieważ jest to strata czasu i pieniędzy.

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Akademia sukces razem to zamknięty klub biznesowy
23 / 01 / 24

Jak znaleźć pracę dla emerytów w Europie

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się powszechną i popularną formą zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak znaleźć pracę zdalną dla emerytów w Europie.

Akademia sukces razem to zamknięty klub biznesowy
29 / 12 / 23

VinFast i Marubeni dadzą drugie życie akumulatorom do pojazdów elektrycznych

VinFast i Marubeni znalazły sprytny sposób na ponowne wykorzystanie starych akumulatorów do samochodów elektrycznych.

Akademia sukces razem to zamknięty klub biznesowy
12 / 12 / 23

CKB: Czy CKB to dobra inwestycja czy nie?

W tym artykule przyjrzymy się, czy CKB jest dobrą inwestycją, a także przyjrzymy się czynnikom, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnej.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt