Recenzje na żywo na całym świecie

Recenzja Etui Case-Mate na iPhone 12 Pro Max i AirPods Pro

iPhone 12 Pro Max i AirPods Pro, recenzja

Recenzja Etui Case-Mate na iPhone ' a 12 Pro Max i AirPods Pro

Doskonała ochrona telefonu i słuchawek.

Nadal opowiadam o ciekawych obudowach dla iPhone ' a 12 Pro Max. Na stronie znajduje się recenzja torebki Handwers:

Przegląd

Recenzja Etui-portfela Handwers Huron

Kosta Baranów

1 Grudzień 2020

Opowiadał także o jednych z ulubionych pokrowców Native Union:

Przegląd

Przegląd obudów Native Union dla iPhone ' a 12 Pro Max i MacBooka

Kosta Baranów

9 styczeń 2021

Jest przegląd skrzynek SwitchEasy. Nawiasem mówiąc, wkrótce pojawią się nowe etui Z Magnesami MagSafe. Przygotuję również materiał na ich temat.

Przegląd

Recenzja Etui SwitchEasy na iPhone ' a 12 Pro Max

Kosta Baranów

6 Styczeń 2021

Ponadto możesz przeczytać o szkłach ochronnych. Myślę o zrobieniu drugiej części-minęło wystarczająco dużo czasu, wybitni producenci wypuścili zaktualizowane i ukochane szkło przez wielu.

Artykuł

Wybierz niedrogie Szkło Ochronne dla iPhone ' a 12 Pro Max

Kosta Baranów

14 Grudzień 2020

Dzisiaj porozmawiamy o przypadkach Case-Mate. Znam markę od bardzo dawna. Były świetne Etui na iPhone ' a 5, smartfony z Androidem, a potem producent zniknął z radarów. Sklepy całkowicie przestały być przywożone, a we wszystkich różnych kolekcjach przypadki rzadko się pojawiały. Myślałem, że wszystko, minęła ERA i produkcja przestała, ale nie.

Trafiły do mnie dwa modele Etui na iPhone ' a: przezroczysty plastikowy Barely There I opalizujący kolorami tęczy tough Groove. Spójrz także na Etui na słuchawki ECO 94.

Barely There

Ta obudowa jest bardzo podobna do oryginalnej przezroczystej obudowy Apple, tylko bez zauważalnych magnesów. Jeśli nie masz MagSafe-ładowania i portfela, nie planujesz kupować i ładować smartfona za pomocą drutu, nie ma sensu w "kręgu" oryginalnej obudowy Apple — z wyjątkiem tego, że wszyscy będą wiedzieć o najnowszym iPhonie w twoich rękach.

Plastik jest wysokiej jakości, błyszczący i szybko pokryty drobnymi zadrapaniami. Weź pod uwagę, że stalowa rama iPhone ' a w wersji Pro tak szybko, jak obudowa, zostanie pokryta zadrapaniami. Nie ma przed tym żadnej ochrony: dostaje się drobny kurz, piasek, smartfon porusza się nieco w obudowie, stąd ślady użytkowania. Co tam, nawet w silikonowych pokrowcach na ramce, coś się pojawi.

To, co bardzo podoba mi się w etui Barely There, to otwarte przyciski. Brak duplikatów silikonu lub plastiku, ale przyjemna dla palców stal. Natomiast jednostka z aparatami jest chroniona poważnie dodatkowym występem, aby obiektywy nie dotykały powierzchni na stole.

Tough Groove

Jasna opcja na wiosnę i lato, kiedy słońce będzie bawić się tęczową pokrywką. Sam tył jest Prążkowany, dzięki czemu wygodniej jest trzymać smartfon. Pomimo swojej masywności obsługiwane jest ładowanie bezprzewodowe, ale o MagSafe, podobnie jak w przypadku Barely There, można zapomnieć.

Silikonowa rama wytrzymuje upadki, ale nie sprawdziłbym tego. Producent twierdzi, że zadrapania na ramie nie pojawią się, ale trudno w to uwierzyć. Ale jeśli coś stanie się z obudową (pęknie, pęknie), zostanie zmieniona na nową-producent daje dożywotnią gwarancję.

Witryna Case-Mate ma ogromny wybór opalizujących i błyszczących skrzynek, ale istnieją również surowe opcje z poważną ochroną.

ECO 94 słuchawki

Mam również w rękach Etui Do AirPods Pro wykonane z ekologicznego materiału pochodzącego z recyklingu. Jest karabińczyk, można go przymocować do kluczy lub wewnętrznej taśmy plecaka, jeśli jest dostępny.

Tekstura jest ładna, wzór jest niezwykły i nie wszystkim się spodoba, ale dla mnie ok. dolna część nic nie naprawia, a nakładka na pokrywę mocowana jest za pomocą dodatkowego kleju. Nie bój się i nie krępuj, aby usunąć folię ochronną: łatwo zaczepić i zdjąć, można go użyć kilka razy.

Z ładowaniem bezprzewodowym również nie ma problemu. Port Lightning jest otwarty, a przycisk do utworzenia pary jest powielany.

Warto wziąć?

Przynajmniej warto dokładnie przestudiować asortyment producenta. Biodegradowalny futerał na słuchawki jest świetny, są takie same Etui na smartfony. Podobała mi się przezroczysta plastikowa obudowa. Czekam na wersję z magnesami, a na razie spróbuję być z Barely There I zobaczyć, co jest z żółknięciem. Z tego powodu nie cytuję oryginalnych obudów Apple: kilka miesięcy-a silikonowa ramka zmienia się z przezroczystej na żółtą. Z plastikową obudową nie powinno tak być.

 

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
iPhone 12 Pro Max i AirPods Pro, recenzja
02 / 04 / 24

Strony internetowe dla freelancerów: 9 witryn, które pomogą Ci zacząć

Na całym świecie rynek freelancerów szybko rośnie. Powody przejścia na freelancing są różne: Niezadowolenie z tradycyjnej płatnej pracy, przekwalifikowanie zawodowe, chęć znalezienia równowagi między życiem osobistym i zawodowym, doświadczenie. Przedstawiamy 9 stron internetowych dla freelancerów, które ułatwią ci wejście w tę niszę i pomogą ci zacząć.

iPhone 12 Pro Max i AirPods Pro, recenzja
23 / 01 / 24

Jak znaleźć pracę dla emerytów w Europie

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się powszechną i popularną formą zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak znaleźć pracę zdalną dla emerytów w Europie.

iPhone 12 Pro Max i AirPods Pro, recenzja
29 / 12 / 23

VinFast i Marubeni dadzą drugie życie akumulatorom do pojazdów elektrycznych

VinFast i Marubeni znalazły sprytny sposób na ponowne wykorzystanie starych akumulatorów do samochodów elektrycznych.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt