Recenzje na żywo na całym świecie

Recenzje Midside Finances Limited broker.

Midside Finances Limited przekręt? Broker Midside Finances Limited oszuści?

Midside Finances Limited przekręt? Midside Finances Limited oszuści? Przegląd jakości wpłat i wypłat

 

W komentarzach zwracają uwagę na fakt, że czas zaksięgowania środków na karcie bankowej jest w pełni zgodny ze standardami rynkowymi - 12-14 godzin. W przypadku transakcji bankowych, termin jest ustalany przez bank i może być dłuższy. Nie ma wątpliwości co do niezawodności stosowanych systemów płatności. Nie znaleźliśmy żadnych informacji o oszustwach ze strony Midside Finances Limited, ani też żaden użytkownik nie zgłosił problemów z wpłatami lub wypłatami.

 

Dla Klientów

Midside Finances Limited oferuje swoim klientom:

 

Ta lista świadczonych usług jest zgodna z tak zwanym "złotym standardem" i jest niezbędną częścią oferty obsługi klienta, z którą Midside Finances Limited i inni brokerzy pracują.

Najbardziej popularne systemy płatności są dostępne i osiągalne dla wypłat na midsidefinanceslimited.com.

Wsparcie klienta jest dostępne 24/7 w dni powszednie, wykwalifikowani menedżerowie pomagają użytkownikom w każdej sytuacji, odpowiadają na pytania i pomagają w rozwiązywaniu trudności i problemów wynikających z pracy z brokerem. Zgodnie z opiniami użytkowników, zespół wsparcia technicznego reaguje wystarczająco szybko. Możesz zadawać pytania i uzyskać pomoc przez telefon:

+48221520700

+442080970777 

Midside Finances Limited broker opinie na temat jakości usług

Handlowcy zauważyli, że obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, pomimo faktu, że firma jest stosunkowo nowa na rynku. Strona jest wielojęzyczna, co pozwala im pracować w różnych językach, co również potwierdza, że Midside Finances Limited nie jest firmą oszustwa. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków użytkowania, polityki prywatności i ostrzeżeń o zagrożeniach są przedstawione w łatwej do zrozumienia dla użytkowników formie.

Midside Finances Limited broker

Oprogramowanie

Podobnie jak inni brokerzy, firma oferuje swój własny interfejs i własnego klienta internetowego do handlu na rynku Forex. Dostępna jest również aplikacja mobilna. Użytkownicy zauważają, że termin jest przyjazny dla użytkownika, a recenzje są w większości pozytywne. Niektórzy początkujący traderzy mieli problemy organizacyjne, które szybko rozwiązali dzięki zespołowi wsparcia.

Midside Finances Limited opinie i analizy

Midside Finances Limited rozpoczęła działalność ponad dwadzieścia lat temu - na początku lat 2000. Oprócz handlu parami walutowymi, które od dawna są znane klientom, firma brokerska oferuje handel kryptowalutami i innymi aktywami. 

Spółka jest zarejestrowana w Londynie, w Wielkiej Brytanii (jej adres siedziby to Tower 42, 25 Old Broad St, Cornhill).

Midside Finances Limited początkowo działało w Wielkiej Brytanii i szybko rozszerzyło swoją bazę klientów na całą Europę.

Według midsidefinanceslimited.com, firma ma obecnie ponad 9,000 aktywnych użytkowników na całym świecie.   

Dostawcami płynności finansowej Midside Finances Limited są znane i wiarygodne firmy, takie jak

Cele tego brokera są bardzo ambitne. Midside Finances Limited planuje stać się jedną z najlepszych firm na rynku w ciągu najbliższych 5 lat. Atutami brokera są przejrzystość i wysoki profesjonalizm pracowników. Zgodnie z opiniami, Midside Finances Limited jest odpowiedni zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących inwestorów.

 

Analiza oficjalnej strony internetowej. Midside Finances Limited opinie

Na stronie głównej widzimy:

Nawigacja po serwisie midsidefinanceslimited.com jest bardzo wygodna i zrozumiała nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Ponadto, strona zapewnia:

Wszystkie dokumenty brokera, w tym umowa użytkownika, są publicznie dostępne. Użytkownik ma możliwość zapoznania się z niezbędnymi informacjami jeszcze przed zarejestrowaniem się na platformie. 

Sekcja "O firmie" opisuje historię Midside Finances Limited, główne cele, motywy i wartości brokera.

Opinie użytkowników. Midside Finances Limited opinie

 

Większość użytkowników pisze pozytywne komentarze na temat działalności brokera i współpracy z nim. 

Zasady i warunki

Midside Finances Limited opinie

Broker Midside Finances Limited oferuje klientom niniejsze warunki:

Dźwignia finansowa - do 1:300;

Minimalna działka - 0,1;

Minimalna kwota depozytu - od €250;

Spread - od 2 pipsów;

Oprócz tradycyjnych instrumentów finansowych, broker oferuje handel kryptowalutami, kontraktami cenowymi na akcje, waluty, indeksy, metale i towary energetyczne.

Firma oferuje sześć rodzajów kont: Standard, Silver, Gold, Investor i Black VIP. Ponadto broker szczerze informuje użytkowników o zagrożeniach, udzielając praktycznych porad i wskazówek dotyczących bezpieczeństwa. 

Więcej o typach kont

Standard konto

Minimalny depozyt - 250 EUR.

Dźwignia finansowa - do 1:300. 

Minimalna wielkość partii 0,01.

Dostępnych jest ponad 25 par walutowych.

Obsługa klienta 24/5

Silver konto

Minimalny depozyt wynosi 2000 EUR.  

Dźwignia finansowa do 1:300. 

Minimalna wielkość partii 0,01.

2 rodzaje aktywów.

50+ instrumentów.

Handel mikrolotami.

Kredyt firmowy.

4 ubezpieczone branże

Złoto konto

Minimalny depozyt - 5.000 euro

Dźwignia finansowa - do 1:300. 

Minimalna działka - 0,01.

3 rodzaje aktywów.

200+ instrumentów.

5 ubezpieczonych branż.

ubezpieczenie konta.

Inwestor konto

Minimalny depozyt w wysokości 50 tys. euro.

Dźwignia finansowa - do 1:300. 

Minimalna działka - 0,01.

4 rodzaje aktywów.

300+ instrumentów.

15 ubezpieczonych branż.  

Bonus 70% 

Dostęp do funduszu przedsiębiorstwa 

Grupa sygnalizacyjna dla kontraktów ubezpieczeniowych 

Osobisty analityk

Premium konto

Minimalny depozyt - 10000 Euro.

Dźwignia finansowa - do 1:300. 

Minimalna ilość - 0,01.

4 rodzaje aktywów.

250+ instrumentów.

10 ubezpieczonych branż. 

50% bonus do konta. 

Program edukacyjny 

Czarny VIP konto

Minimalny depozyt 100000 EUR.

Dźwignia finansowa do 1:300. 

Minimalna wielkość partii 0,01.

Nieograniczony dostęp do codziennych analiz rynkowych. 

Sygnały transakcyjne VIP

 

Opinia na temat głównych warunków współpracy z Midside Finances Limited

Użytkownicy napisali w swoich recenzjach, że warunki są bardzo wygodne i uważają, że szeroki zakres różnych instrumentów handlowych w tej firmie jest jednym z głównych kryteriów atrakcyjności tego brokera.

Wpłaty i wypłaty

Aby dokonać wypłaty możesz użyć

karty płatnicze (Visa/Mastercard)

numer rachunku bankowego

systemy płatności

Zalecamy również, aby upewnić się, że waluta karty jest identyczna z walutą transakcji bankowej, aby uniknąć dodatkowych przewalutowań.

Midside Finances Limited Oszuści

Wśród recenzji nie znaleźliśmy nic takiego, że ta firma jest wymieniona jako Midside Finances Limited Oszuści.

Nawet wśród negatywnych komentarzy na temat tego brokera, nie znaleźliśmy żadnych skarg, że Midside Finances Limited przekręt.

Midside Finances Limited oszuści - nie!

Wielu krytyków i osób współpracujących z konkurencją twierdzi - Midside Finances Limited przekręt. Ale ci, którzy handlują na tej platformie od dłuższego czasu, mogą śmiało stwierdzić, że jest inaczej. To jest uczciwy i przejrzysty broker, Midside Finances Limited przekręt jest kłamstwem!

20 Komentarze
user-img
Tytusa Górzyński
18.06.2021

Współpracuj z Midside Finances Limited doradził mi kolega z pracy. Jego cała rodzina mieszka w handlu, ojciec, brat, nawet jego żona nauczyła się handlować. Jest w domu z dziećmi siedzącymi i opiekującymi się nim, gdy jest w biurze lub w drodze. Powiedział, że broker nie jest jeszcze szczególnie popularny, więc system działa płynnie i nie zawiesza się z powodu napływu handlowców. A warunki odpowiednio skalpowania są. Okazało się, że prędkość jest doskonała, a zamówienia są wykonywane bez luzów. Statystyki są aktualizowane natychmiast. Wkładanie / wypłacanie pieniędzy wcale nie stanowi problemu. Wprowadzane według aktualnego kursu w ciągu kilku minut, wyprowadzane przez 30 minut. Zajęło mi to do dwóch godzin. Nie ma prowizji. Weryfikacja raz przed pierwszym wyjściem.

user-img
Matsii Dobrucki
26.06.2021

Midside Finances Limited wybrałem według opinii w Internecie. Wcześniej handlował z Alpari, ale nie poszło. Tutaj podobały mi się wszystkie warunki handlowe, prostota, szybkość, dobra analityka i przyzwoita obsługa. Pakiet podstawowy kosztuje 250 USD, są jeszcze trzy wyższe taryfy, kosztują więcej, a ich wypełnienie jest na równi. Ale jakość usług, dźwignia 1:300 i statyczność spreadów są takie same dla wszystkich pakietów. Doradzają ogólnie jak bogowie, faceci wyraźnie ćwiczą stale i są świadomi wszystkich niuansów aktualnego momentu. Menedżerowie niejednokrotnie pomagali mi w wypłacie, kiedy siedziałem w szoku i nie rozumiałem, jak się zamknąć. Szkoda tylko, że jest ich tam wyraźnie mało, nie można się dodzwonić za pierwszym razem.

user-img
Korn Bagiński
30.06.2021

Przed zarejestrowaniem się w Midside Finances Limited skrupulatnie porównałem spready dla moich walut u wszystkich najlepszych brokerów. Okazało się, że nie ma sensu iść do najbardziej popularnych marek, ale lepiej na tych samych wskaźnikach, aby uzyskać więcej bułek od niezbyt obciążonej młodej firmy. Istnieje wiele par walutowych, spready są statyczne, kompetentna obsługa techniczna, pokazała się z najlepszej strony, notowania są rozsądne, po co szukać czegoś innego? Niezawodność platformy MetaTrader 4 z elastycznym systemem ustawień jest sprawdzana przez lata handlu, wszystkie warunki są zgodne z obietnicą. W ciągu kilku miesięcy pracy nie było awarii systemu, przerw w komunikacji ani konfliktów z menedżerami. Po prostu nie można się dodzwonić przy pierwszej próbie, warto dodać inne kanały komunikacji operacyjnej.

user-img
Przemisław Gutowski
16.07.2021

Nie miałem żadnych skarg na warunki pracy z usługą maklerską VTB24, ale w pewnym momencie miałem dość bałaganu z papierkami. próbowałem jeszcze kilku mniej znanych opcji, dopóki nie dotarłem do młodego brokera Midside Finances Limited. Tutaj cała biurokracja jest zminimalizowana, musisz zweryfikować tylko raz przed pierwszym wycofaniem, wszystko odbywa się online i telefonicznie. Czy to nie cud? Wprowadzane szybko po aktualnym kursie banku, bez prowizji. Złożenie wniosku i wycofanie trwa do godziny, a także nie ma prowizji, nie licząc bankowości. Odpowiednie notowania, stałe spready, niski próg początkowy, wszystkie kluczowe pary walutowe, program partnerski. Nie ma materiału szkoleniowego i można by rozszerzyć zakres instrumentów finansowych.

user-img
Klaudiusz Drewnowicz
24.07.2021

Jestem fanem jasnych analiz! Mój przyjaciel nacisnął na to mój słaby punkt, kiedy zaproponował, że zarejestruje się pod nim u brokera Midside Finances Limited))) przyjacielowi należy zaufać, więc otworzyłem konto, zalałem trzysta i zacząłem obserwować, jak handel rozpoczął się od maszyny, a następnie przestudiowałem działanie całego systemu. Szybkość wykonania jest przyzwoita, platforma MetaTrader 4 jest pełna niezbędnych narzędzi, nic się nie zawiesza i nie ulega awarii. A analityka jest doskonała, a wsparcie techniczne jest rozsądne. Nawiasem mówiąc, Terminal działa zarówno na komputerze, jak i za pośrednictwem natywnej aplikacji na smartach, bardzo wygodna rzecz. Chciałbym jeszcze dodać konkursy i turnieje, brakuje szczerze.

user-img
Zwycięzca Budlewski
06.08.2021

Zwiększyłem Depot w Midside Finances Limited w ciągu półtora roku do 2K, a ja Zacząłem od 500 dolców. Po raz pierwszy starał się wycofać zysk, dla reasekuracji. Różne bywały z innymi brokerami. Potem się uspokoił. BROKER działa stabilnie, nie było powodu do takich szarpnięć i zacząłem oszczędzać. Handluję proponowanymi analitykami i korzystam z analizy technicznej, dla mnie korzyści są bardziej oczywiste i przewidywalne. Spready nie skaczą, statyczne, nie Duże. Klasyczna platforma handlowa MetaTrader 4, Skonfiguruj dla siebie, jak potrzebujesz. Prowizja we/wy nie jest pobierana, tylko Bankowa.

user-img
Seabor MICHALSKI
08.08.2021

"Szczęście", aby złapać wędkę z Lime Forex, zarejestrował się z ich darmowym bonusem, a na wysokich spreadach połączył zarówno ich "prezent", jak i swój depozyt. Sam jestem winny. Próbuję teraz handlować z brokerem Midside Finances Limited, w ogóle nie ma żadnych przynęt, takich jak bonusy, akcje lub konkursy. Czysty system do handlu. Zalał trzysta dolarów. Ramię 1: 300, stosunkowo niskie spready, stałe. Szkoda, że nie ma ubezpieczenia w pakiecie startowym. Nadal problematyczne jest dotarcie do wsparcia za pierwszym razem. Brak kont Demo szkolenia webinarów. Powoli nabieram tempa, ogólnie wszystko pasuje.

user-img
Lubomyr Błaszczykowski
19.08.2021

Było konto w Alpari, wszystko szło dobrze, a ostatnio coś poszło nie tak z spreadami, zaczęło tracić pieniądze nieoczekiwanie. Jeszcze nie od razu zrozumiałem. Dopóki nie poszedł na minus, zdjął wszystko i zaczął szukać alternatywy. Wybrałem brokera Midside Finances Limited, przeczytałem wszystkie fidbeki i bardzo dokładnie przestudiowałem warunki handlowe. Na pierwszy rzut oka wszystko było w porządku. Notowania nie są zadawane, spready są statyczne, dobra analityka, istnieją możliwości skalpowania, czyli zlecenie jest szybkie i bez luzu. Oczywiście będą poślizgi, nikt nie jest na to w 100% bezpieczny, ale z terminalem Metatrader; wiele problemów rozwiązuje się, dostosowując je do siebie. Małe doświadczenie wystarczy, aby rozpocząć pracę, a inteligentni konsultanci pomogą poradzić sobie z niezrozumiałościami. Nie ma bonusów ani turniejów międzytraderowych, byłbym rozpieszczany. Pod względem działania system jest stabilny.

user-img
Henio SIKORA
21.08.2021

Broker jest młody na rynku, ale firma zebrała profesjonalistów, jest to od razu jasne. Wsparcie techniczne-widać, że siedzi w terminalu stale, znają wszystkie niuanse i bieżące sytuacje. Są drobne punkty, które chciałbym poprawić, na przykład dodanie większej liczby opcji do wycofania, więcej platform oprócz Metatradera i turniejów, kanałów komunikacji z sapport. A w przypadku samej pracy nie ma szczególnie żadnych roszczeń, zamówienia są wykonywane szybko, wyniki są również szybkie, niezależnie od wielkości. Stabilny przyzwoity broker bez pontów. Mam nadzieję, że będzie się dalej rozwijać.

user-img
Sulisław Badowski
27.08.2021

Ostatnio zaczął handlować, otworzył swoje pierwsze prawdziwe konto u brokera forex Midside Finances Limited. Wcześniej studiował u innych brokerów na kontach demo. Pomyślałem, że zdobyłem wystarczająco dużo doświadczenia, aby przejść do prawdziwych transakcji i zacząć wreszcie zarabiać. Jak na warunki wszystko mi pasuje. Spuścić depozyt na spreadach nie będzie działać, nie są wysokie i statyczne. Handluję analityką brokera, to nie jest palec w niebo, wynik jest dość przewidywalny. Zysk powoli rośnie, ale nie sądzę, że jest za wcześnie, aby przejść na droższy pakiet. W sumie są cztery taryfy. Trochę, ale mi też wystarczy start.Wsparcie techniczne ćwiczy chleb o 5 punktów.

user-img
Tadeusz Czechowski
01.09.2021

Jeśli zapytasz mnie o handel na Forex, nie odpowiem dużo. Nie było innego wyboru, ale wybrać brokera tylko przez oceny i recenzje. Dołączyłem do nich w zeszłym miesiącu. Szczerze mówiąc, to był dobry początek i już widzę, że mają dobry personel i szybko pracują.

user-img
Milos Wieczorek
05.09.2021

Wybrałem pips, ponieważ handle akcjami stały się dla mnie zbyt nudne. Istnieją już dwa lata. Z jakiegoś powodu brokerzy nie obsługują skalowania, więc miło jest wreszcie pracować z firmą, która nie ogranicza swoich klientów. Gdy kiedyś sprzedawałem się codziennie, wszystkie moje transakcje są opóźnione nie więcej niż 8-12 minut. Jestem usatysfakcjonowany? Oh, pewnie.

user-img
Gabryzja Borys
05.09.2021

Spędziłem siedem lat w handlu ludźmi, a ja nadal lubię firmę, w której można nie nacisnąć przycisków, ale konieczne jest komunikowanie się. Lubię to.

user-img
Artur Sobczak
17.09.2021

Kiedy wątpiłem, że powinienem zacząć handlować na Forex w moim wieku, pracownik przekonał mnie, że nigdy nie było późno, aby zacząć. Trudno mi sprawdzić grafikę za każdym razem przed rozpoczęciem gry. Dzięki wsparciu ich cierpliwości, w końcu zacząłem pracować.

user-img
Michał Wieczorek
26.09.2021

Zweryfikowany i zatwierdzony. Zamierzam tu zostać na chwilę

user-img
Patryk Bienias
04.10.2021

Kilka lat temu wybieram brokera dodatkowych zarobków i natknąłem się na nią. Wymagania dla klienta wydawały mi się dość dopuszczalne, depot nie był zawyżony w porównaniu z innymi brokerami w tym czasie. Bardzo wykwalifikowana i skuteczna obsługa wsparcia, która jest zawsze gotowa do zrozumienia i pomocy.

user-img
Szymon Hrycyk
10.10.2021

Jest tu bardzo uprzejmy stosunek do klientów. Zawsze ostrzegają o wszystkich pracach technicznych, przerw w pracy systemów płatności, zmian w harmonogramie handlowym. Zawsze aktualne informacje na stronie. Wsparcie jest świetne.

user-img
Wiktor Aleksandrowicz
12.10.2021

Firma zachowuje się stale, uważa, że broker się rozwija. Warunki handlowe są tutaj normalne - jest to prawdopodobnie najbardziej odpowiednie słowo, aby je opisać. Możesz handlować i nie musisz się martwić o nie wycofanie zysku. Zawsze wyjęte.

user-img
Zbigniewa Iwański
28.10.2021

Jestem "świeżym" klientem w firmie. Nadal nie mogę powiedzieć dokładnie o moich wrażeniach handlu, ale mogę powiedzieć na pewno, że personel firmy, a w szczególności usługi wsparcia, są świetnymi towarzyszami. Rejestracja została przeze mnie przekazana bez problemów.

user-img
Aron Białek
29.10.2021

Znam firmę od kilku lat, a nigdy nie było żadnych skarg na nich, nawet gdyby były pytania, to oni mają wsparcie superoperacyjne, faceci pracują przez zegar i siedem dni w tygodniu, jeśli ja "m nie mylone.

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Midside Finances Limited przekręt? Broker Midside Finances Limited oszuści?
02 / 04 / 24

Strony internetowe dla freelancerów: 9 witryn, które pomogą Ci zacząć

Na całym świecie rynek freelancerów szybko rośnie. Powody przejścia na freelancing są różne: Niezadowolenie z tradycyjnej płatnej pracy, przekwalifikowanie zawodowe, chęć znalezienia równowagi między życiem osobistym i zawodowym, doświadczenie. Przedstawiamy 9 stron internetowych dla freelancerów, które ułatwią ci wejście w tę niszę i pomogą ci zacząć.

Midside Finances Limited przekręt? Broker Midside Finances Limited oszuści?
23 / 01 / 24

Jak znaleźć pracę dla emerytów w Europie

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się powszechną i popularną formą zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak znaleźć pracę zdalną dla emerytów w Europie.

Midside Finances Limited przekręt? Broker Midside Finances Limited oszuści?
29 / 12 / 23

VinFast i Marubeni dadzą drugie życie akumulatorom do pojazdów elektrycznych

VinFast i Marubeni znalazły sprytny sposób na ponowne wykorzystanie starych akumulatorów do samochodów elektrycznych.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt