Recenzje na żywo na całym świecie

Perspektywa BTC na 2022 r., sprawdzona przez analityka i finansistę Mike'a Novogratz

Mike Novogratz zmienia swoją prognozę dotyczącą bitcoinów

Prezes Galaxy Digital uważa, że pojawienie się nowych inwestorów i innowacji, rozwój sytuacji w polityce i gospodarce oraz akceptacja bitcoina przez władze poprawiają prognozy dla BTC na 2022 rok.

Mike Novogratz stwierdza, że coraz więcej inwestorów wchodzi na rynek kryptowalut i blockchain – a to przyczynia się do wzrostu wartości pierwszej kryptowaluty. Miliarder twierdzi, że wśród ciągłych innowacji w branży i zwiększonego zainteresowania opinii publicznej, Bitcoin przekroczy swoje wcześniejsze prognozy na 2022 r.:

"Początkowo powiedziałem, że bitcoin będzie miał niestabilny rok, że cena będzie się wahać w przedziale od 30 000 do 50 000. Ale biorąc pod uwagę sposób, w jaki rynki handlują, nowi inwestorzy i innowacje, rozwój Web3 i metaverse, mam więcej optymizmu. Dlatego nie zdziwię się, jeśli kryptowaluty znacząco wzrosną do końca 2022 roku.”

Novogratz uważa, że napięcia geopolityczne w Europie Wschodniej i presja sankcji na Rosję mogą zmienić nastawienie do kryptowalut.

„Działania wojskowe na Ukrainie powodują dużą presję inflacyjną, generują wiele zagrożeń i obaw, ale dodają zaufania inwestorom kryptowalutowym i przyspieszają adopcję aktywów cyfrowych” – powiedział dyrektor generalny Galaxy Digital.

Bitcoin zaczął pisać nową historię w czasie, gdy Europa i Stany Zjednoczone zablokowały przepływy finansowe do Rosji, Novogratz jest pewien: „Po raz pierwszy w mojej karierze jako inwestora ludzie mówili:„ Poczekaj chwilę. Gdyby to mogło się tam wydarzyć, co z Chinami i ich bonami skarbowymi o wartości 1,4 biliona dolarów?”

Novogratz wierzy, że adopcja bitcoina będzie kontynuowana, ponieważ wszyscy zdali sobie sprawę, w jakim niestabilnym świecie żyjemy:

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Mike Novogratz zmienia swoją prognozę dotyczącą bitcoinów
23 / 01 / 24

Jak znaleźć pracę dla emerytów w Europie

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się powszechną i popularną formą zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak znaleźć pracę zdalną dla emerytów w Europie.

Mike Novogratz zmienia swoją prognozę dotyczącą bitcoinów
29 / 12 / 23

VinFast i Marubeni dadzą drugie życie akumulatorom do pojazdów elektrycznych

VinFast i Marubeni znalazły sprytny sposób na ponowne wykorzystanie starych akumulatorów do samochodów elektrycznych.

Mike Novogratz zmienia swoją prognozę dotyczącą bitcoinów
12 / 12 / 23

CKB: Czy CKB to dobra inwestycja czy nie?

W tym artykule przyjrzymy się, czy CKB jest dobrą inwestycją, a także przyjrzymy się czynnikom, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnej.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt