Recenzje na żywo na całym świecie

Perspektywa BTC na 2022 r., sprawdzona przez analityka i finansistę Mike'a Novogratz

Mike Novogratz zmienia swoją prognozę dotyczącą bitcoinów

Prezes Galaxy Digital uważa, że pojawienie się nowych inwestorów i innowacji, rozwój sytuacji w polityce i gospodarce oraz akceptacja bitcoina przez władze poprawiają prognozy dla BTC na 2022 rok.

Mike Novogratz stwierdza, że coraz więcej inwestorów wchodzi na rynek kryptowalut i blockchain – a to przyczynia się do wzrostu wartości pierwszej kryptowaluty. Miliarder twierdzi, że wśród ciągłych innowacji w branży i zwiększonego zainteresowania opinii publicznej, Bitcoin przekroczy swoje wcześniejsze prognozy na 2022 r.:

"Początkowo powiedziałem, że bitcoin będzie miał niestabilny rok, że cena będzie się wahać w przedziale od 30 000 do 50 000. Ale biorąc pod uwagę sposób, w jaki rynki handlują, nowi inwestorzy i innowacje, rozwój Web3 i metaverse, mam więcej optymizmu. Dlatego nie zdziwię się, jeśli kryptowaluty znacząco wzrosną do końca 2022 roku.”

Novogratz uważa, że napięcia geopolityczne w Europie Wschodniej i presja sankcji na Rosję mogą zmienić nastawienie do kryptowalut.

„Działania wojskowe na Ukrainie powodują dużą presję inflacyjną, generują wiele zagrożeń i obaw, ale dodają zaufania inwestorom kryptowalutowym i przyspieszają adopcję aktywów cyfrowych” – powiedział dyrektor generalny Galaxy Digital.

Bitcoin zaczął pisać nową historię w czasie, gdy Europa i Stany Zjednoczone zablokowały przepływy finansowe do Rosji, Novogratz jest pewien: „Po raz pierwszy w mojej karierze jako inwestora ludzie mówili:„ Poczekaj chwilę. Gdyby to mogło się tam wydarzyć, co z Chinami i ich bonami skarbowymi o wartości 1,4 biliona dolarów?”

Novogratz wierzy, że adopcja bitcoina będzie kontynuowana, ponieważ wszyscy zdali sobie sprawę, w jakim niestabilnym świecie żyjemy:

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Mike Novogratz zmienia swoją prognozę dotyczącą bitcoinów
21 / 03 / 23

KIEDY ZACZĄĆ INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE?

Dla każdego, kto chce inwestować na giełdzie, jednym ze stałych pytań, które zadają jest to, ile pieniędzy mogą początkowo zainwestować na giełdzie.

Mike Novogratz zmienia swoją prognozę dotyczącą bitcoinów
06 / 02 / 23

Jak opracować biznesplan. Wytyczne i kroki, które należy podjąć

Rozpoczęcie działalności gospodarczej jest zarówno ekscytujące, jak i ryzykowne. Jeśli trafność pomysłu i projektu skłania Cię do ograniczenia ryzyka, to odpowiednie przygotowanie projektu jest również podstawowym elementem zapewniającym wszelkie szanse na sukces.

Mike Novogratz zmienia swoją prognozę dotyczącą bitcoinów
16 / 01 / 23

Fuzja Rogers Shaw z udziałem Québecoeur: Sąd apelacyjny próbuje odwrócić umowę

Agencja ds. Konkurencji zwraca się do Federalnego Sądu Apelacyjnego o uchylenie decyzji Sądu ds. Konkurencji odrzucającej jej pozew przeciwko przejęciu Shaw Communications przez Rogers Communications za 26 miliardów dolarów.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt