Recenzje na żywo na całym świecie

Nowe trendy i kierunki na rynku kryptowalut

Przegląd nowych technologii i handlu kryptowalutami

Wszyscy, którzy mogli z Criptomoedas korzystają z handlu algorytmicznego: zobacz, jak

Ostatnio wiele wymian w obszarze criptomoedas ogłosił poważne plany, aby uzyskać technologię, która pozwala im połączyć się z podobne mechanizmy. To połączenie krzyżowe jest standardem, jeśli chodzi o globalne rynki kapitałowe, a wiele korzyści oczekuje się również w przypadku wymiany criptomoedas. W tym artykule przyjrzymy się, co oznacza handel algorytmiczny, a także szereg terminów, które mają ścisły związek z tym polem. Warunki takie jak HFT staną się przejrzyste i chcielibyśmy pokazać korzyści, jakie przynoszą.

Handel wysokiej częstotliwości (lub HFT)

Ten rodzaj handlu był w centrum niektórych dyskusji bardzo nacisk na warunkach wymiany criptomoedas. Głównym argumentem tych komentatorów było to, że brak dokładności. Istnieje wiele różnych rodzajów HFT. Jednak, jeśli chodzi o zakup criptomoeda, musimy odnieść się do różnych strategii handlowych prowadzonych przez komputer używany do dużej liczby transakcji na sekundę.

Zasadniczo, automatyczne strategie, tworzenia i arbitrażu rynku powodują znacznie większą wydajność na rynku. Dzieje się tak, ponieważ dane integrują się po cenach, szybciej i z większą wydajnością. W ten sposób spread stopy stają się węższe, rozbieżności cenowe maleją, a otwarcie ceny jest szybsze, a dzieje się tak, gdy criptomoedas są przedmiotem obrotu w różnych miejscach. Dane sugerują, że doświadczenie na rynku kryptograficznym ma wiele zalet, ze względu na wzrost HFT. Wystarczy spojrzeć w ciągu ostatnich dwóch lat, aby zobaczyć, czy spready stały się węższe i bardziej stabilne.

Wymiany w chmurze i mechanizmów zgodności Centrum Danych

W ErisX ma nowy sprzęt i uruchomił kilka centrów danych w całym kraju, w tych samych państw, które wspierają duże firmy finansowe. Pozwala to wielu przedsiębiorców, firm i różnych brokerów, uzyskać łatwy dostęp do różnych rynków, szybko i bez trudności. Technologia może być dodana i używać go za pośrednictwem interfejsu API. Taka technologia pozwala na kalibrację potrzeb, niezawodności i szybkości w negocjacjach. Użytkownicy mogą dostosowywać strategie i systemy handlowe, ulepszając różne operacje. Każdy uczestnik rynku, na którym znajduje się infrastruktura w centrach danych może również skorzystać z regulacji dokładności.

Wymiany w chmurze oferują zarządzanie sprowadza się do całej infrastruktury. Jednak wyniki tego rodzaju negocjacji oznacza, że ludzie nie mogą tego samego co prędkości i silne połączenia, że wymiany typu centrum danych. Centra danych wysokiej technologii może zaoferować więcej niż całkowite opóźnienie 100 µs i nadal być w stanie poradzić sobie z milionami wielu zespołów jednocześnie. Czas aktywności tych transakcji wyniesie 99,99%. W porównaniu z wymiany w chmurze, opóźnienie będzie około 1000 razy wolniej i algorytmy będą znacznie wiarygodne i spójne w ogóle. Oprócz wymiany, która działa w chmurze, można przełączać się między systemami wielu centrów obliczeniowych, co prowadzi do zwiększonych opóźnień i niespójności, które są wspólne dla każdego z najlepszych giełd kryptograficznych.

To wszystko jest w stanie przewidzieć i zrozumieć opóźnienia, z wyjątkiem tego, że przynajmniej podczas próby zarządzania ryzykiem i kontrolowania algorytmów cenowych. Ludzie chcą lepsze notowania, które mogą uzyskać lepsze korzyści płynności. Z długim okresie cytowania, w obie strony, a wynikające z opóźnienia nieprzewidywalne, niekontrolowane i wysokie, ludzie nie mogą reagować tak szybko reagować na szybkie zmiany na rynku. Więc nie mogą wygrać przy zakupie bitcoins. W rezultacie, ludzie mogą wybrać, aby wymienić szerszy rynek i zmniejszenie ich płynności-oba są ogromnym problemem i kosztów dla inwestora.

Criptomoedas Exchange

Więc, co można powiedzieć o tych różnych metod w ogóle? W handlu algorytmicznego pomaga wybrać, który criptomoeda kupić? Lub jaka jest najlepsza cena criptomoedas targować? Jeśli jesteś zainteresowany criptomoeda, możemy stwierdzić, łatwo strategii, takich jak handel wysokiej częstotliwości i automatyczne tworzenie rynków może przynieść wzrost płynności i jakości na rynku. Wymiany hostowane w centrach danych, zapewniają wyższą wydajność, która promuje wiele różnych praktyk handlowych, stają się mniej sucumbidas zarządzania ryzykiem i reagują z łatwością na wszystkich rynkach, szybki rozwój. Przyszłość jest jasna przez giełdy, które działają w centrum danych, a także do automatyzacji strategii. Obecnie oba zapewniają wysoką wydajność i spójność optymalną wiele korzyści dla wszystkich użytkowników.

Czy zawsze przeszukując internet i patrząc na cenę Live Bitcoin USD? Jakie są 10 wskazówek licytacyjnych criptomoedas? Chcielibyśmy wiedzieć więcej. Wyślij nam swoje komentarze poniżej.

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Przegląd nowych technologii i handlu kryptowalutami
21 / 03 / 23

KIEDY ZACZĄĆ INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE?

Dla każdego, kto chce inwestować na giełdzie, jednym ze stałych pytań, które zadają jest to, ile pieniędzy mogą początkowo zainwestować na giełdzie.

Przegląd nowych technologii i handlu kryptowalutami
06 / 02 / 23

Jak opracować biznesplan. Wytyczne i kroki, które należy podjąć

Rozpoczęcie działalności gospodarczej jest zarówno ekscytujące, jak i ryzykowne. Jeśli trafność pomysłu i projektu skłania Cię do ograniczenia ryzyka, to odpowiednie przygotowanie projektu jest również podstawowym elementem zapewniającym wszelkie szanse na sukces.

Przegląd nowych technologii i handlu kryptowalutami
16 / 01 / 23

Fuzja Rogers Shaw z udziałem Québecoeur: Sąd apelacyjny próbuje odwrócić umowę

Agencja ds. Konkurencji zwraca się do Federalnego Sądu Apelacyjnego o uchylenie decyzji Sądu ds. Konkurencji odrzucającej jej pozew przeciwko przejęciu Shaw Communications przez Rogers Communications za 26 miliardów dolarów.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt