Recenzje na żywo na całym świecie

Recenzja zestawu słuchawkowego Sony Pulse 3D

Sony Pulse 3D recenzja zestawu słuchawkowego

Recenzja zestawu słuchawkowego Sony Pulse 3D

Zobaczysz w sprzedaży-od razu kup!

Jak napisałem w "co bym sobie dał w kwietniu", zarówno Sony, jak i Microsoft bardzo zepsuły życie innym producentom zestawów słuchawkowych. To proste: oryginalne słuchawki na PS5 i Xbox Series X są cudem zarówno dobre, jak i, co najbardziej niebezpieczne, nie są tak drogie. Tak, inni producenci oferują wiele różnych żetonów, obiecują dźwięk i inne korzyści, ale myślenie konsumentów w Rosji i innych krajach biegnie na uboczu. Czy to oryginalny produkt właśnie dla tej konsoli? OK, więc to najlepsza decyzja.

Zakładam, że dla SteelSeries, JBL i HyperX walka z "origami" dla konsol jest bardzo, bardzo, bardzo, bardzo trudna i nie jest jasne, czy warto-lepiej wtedy podbić serca właścicieli komputerów. Ale jest jeszcze jedno zastrzeżenie: Sony Pulse 3D działa również świetnie z komputerem! I można go również kupić do takiego użytku.

W tym artykule porozmawiamy o Sony Pulse 3D, doświadczyłem i nadal używam z PS5, Lubię to. Za tydzień spodziewaj się materiału na temat słuchawek Microsoft. Cóż, zgodnie z obietnicą, porównam jeden i drugi model, spróbuję wybrać zwycięzcę.

Design

Słuchawki pasują do PS5 pod względem stylu i oczywiście jest to kolejny powód, aby wybrać takie akcesorium. Znam wielu ludzi, którzy starają się podążać za tym samym stylem. Całkiem logiczne zachowanie-PS5, Gamepad, słuchawki, stacja ładująca, Biały Plastik kosmiczny i podobne kształty. Nie ma nic więcej do powiedzenia, Pulse 3D wygląda naprawdę fajnie wraz z PS5.

Cóż, od razu o obrzydliwości: tutaj prawie niezauważalne oznaczenia kanałów. Słuchawki po raz pierwszy podłączyłem wieczorem, w pokoju było ciemno, źle się założyłem. Przyjaciele mówią: "jesteś obrzydliwie słyszalny, dokąd zmierza dźwięk? Do gamepada? Sprawdź!"I tak to wszystko sprawdzam, roję menu, a powód okazał się banalny: po prostu musiałem odwrócić zestaw słuchawkowy. Oczywiście, wydaje mi się, że jestem głupcem, ale na Sony krzyczałem w nocnej ciszy. Cóż, warto było napisać białą farbą L i R? Miej to również na uwadze.

Jeśli nie weźmiesz pod uwagę wąskich niewygodnych przycisków, nie ma innych błędnych obliczeń. Grał przez trzy lub cztery godziny praktycznie bez przerwy, głowa się nie męczy. Elastyczny drugi pałąk nie uciska, uszy nie pocą się, wszystko jest w porządku. Oczywiście nie jest to skóra, ale przyjazna dla środowiska alternatywa. Na razie trudno powiedzieć, jak zachowa się materiał za rok użytkowania.

Do ładowania tradycyjnego USB Type-C wszystko jest wygodne. Przy pierwszym podłączeniu musisz włożyć dołączony adapter do PS5 (używana jest częstotliwość radiowa 2,4 GHz), włączyć słuchawki, a następnie krasnoludy same się połączą. Musisz tylko cieszyć się grą i Dźwiękiem.

Istnieje drugi sposób połączenia: za pomocą kabla do kontrolera, ale nie ma to większego sensu. Adapter może być używany z laptopami, komputerami, instrukcje mówią o tym bezpośrednio. Pamiętaj: zestaw słuchawkowy nie działa ze smartfonami-z wyjątkiem podłączenia go kablem.

Deklarowany czas działania zestawu słuchawkowego wynosi około 12 godzin, każdej nocy po grze podłączałem Słuchawki Do Kabla, więc trudno jest jeszcze powiedzieć, ile dokładnie działa. Prawdopodobnie na dziesięć godzin na pewno można liczyć.

Podsumowując-słuchawki wyglądają jak PS5, są bardzo wygodne w noszeniu, USB Type-C jest przyjemny. Czas pracy ok.

Chociaż stop. Instrukcje zawierają wiele interesujących rzeczy. Na przykład, że z jedną konsolą PS5 możesz użyć pary słuchawek, musisz spróbować. W aplikacji o zestawach słuchawkowych na PS4 Słuchawki Pulse 3D nie będą widoczne. Jeśli dźwięk 3D jest w grze na PS5, będzie obsługiwany. Jeśli nie, nie będzie. W Ustawieniach konsoli znajduje się osobne menu do regulacji dźwięku 3D, nie zapomnij go użyć.

Zarządzanie

Sterowanie zestawem słuchawkowym odbywa się szczerze głupio. Trudno jest znaleźć wąskie przyciski, nie można zapamiętać ich lokalizacji. W ciągu tygodnia użytkowania nigdy nie zdawałem sobie sprawy, która dźwignia jest odpowiedzialna i jak szybko wyłączyć słuchawki.

To wszystko o zarządzaniu.

Są też plusy — możesz osobno regulować dźwięk czatu i gry, Włącz słuchanie głosu. To prawda, że z kombinacjami przycisków trochę namudrili. Ale jest osobny przycisk wyciszania mikrofonu, ale po omacku bez wyjmowania słuchawek nie udało mi się jeszcze raz.

Ogólnie rzecz biorąc, nawet w przypadku najprostszej operacji, takiej jak regulacja głośności, łatwiej jest zdjąć słuchawki, manipulować, niż cierpieć, szukając przycisków. Myślę, że bardziej podoba mi się produkt Microsoftu, w którym Jog Dial jest wykonany dla tej samej regulacji głośności lub po prostu spinner.

Dźwięk

Jakość dźwięku jest świetna. Grałem w WoT, CoD: Black Ops Cold War, Z jakiegoś powodu kupiłem Returnal, ale to osobny ból. W Black Ops, jeśli gracz nie ma profitu do cichego ruchu, za pomocą Pulse 3D natychmiast zauważasz tupot. Co więcej, moi przyjaciele natychmiast poprosili mnie o umieszczenie tego samego profitu-mówią, że demaskujesz nas bezpośrednio, a top-top jest nieprzyjemny w pobliżu. Tłumik, "Ninja", wszystko zgodnie z oczekiwaniami, zrób to również.

Eksplozje, strzały, muzyka, efekty — wszystko na PS5 brzmi soczysto, potężnie, uroczyście. Na soundbarze Sonos Arc wszystko jest również doskonale słyszalne, wystarczy zrobić głośniej — a jeśli zrobisz to bezpośrednio głośniej-głośniej, sąsiedzi zadzwonią na policję, a to nie jest dobre. OK, w ciągu dnia można jeszcze zaszaleć, ale co z wieczorem? Ogólnie rzecz biorąc, chcesz usłyszeć wszystkie szczegóły, chcesz pozostać przy dźwięku wieczorem-w każdym razie potrzebujesz dobrych słuchawek do dekodera.

Osobno chcę pochwalić mikrofony. Co zaskakujące, dwa ukryte w obudowie mikrofonu doskonale oddają nawet najmniejsze niuanse głosu rozmówcy — a Ty też jesteś doskonale słyszalny.

Werdykt

Coś wkurza Sony Pulse 3D, ale jest to fajny produkt — nawet wszystkie wady są tutaj w duchu Sony. Niewyraźne sterowanie, nie można podłączyć do smartfonów, działają tylko 12 godzin, co nie wystarczy według współczesnych standardów — ale elegancki, niesamowity dźwięk i mikrofon. A praca z PS5 jest zorganizowana bezproblemowo, bardzo mi się podobało.

Ilustracja: Svetlana Chuvileva / Wylsacom Media

Na początku słuchawki sprzedawano za około 9000 rubli. Teraz Ceny się różnią: albo idź na "Avito" i weź tam za 10 000 – 20 000 zł, lub Kup za 18 000 – 25 000 rubli w niektórych sklepach. Powiem tak, jeśli uda Ci się kupić w cenie do 12 000 rubli — to świetna rzecz. Droższe - lepiej spojrzeć na konkurentów, to dziesiątki produktów innych firm.

Z drugiej strony Sony Pulse 3D ma bezwarunkową przewagę konkurencyjną. Jest to zarówno konstrukcja w stylu PS5, jak i dźwięk pierwotnie stworzony dla konsoli i osobna regulacja głośności na czacie/grze. Radziłbym więc właścicielom konsoli najpierw poszukać Pulse, jeśli nie można znaleźć w odpowiedniej cenie, wziąć coś innego.

P. S. porównał do Audeze Penrose-Audeze ma znacznie lepsze sterowanie i głośność, ale jest kilka niuansów. Moi przyjaciele narzekają, że głos brzmi grubiej, jakby nie odtwarzano całego spektrum częstotliwości, w Sony Pulse jest jakoś przyjemniej. A Sony lepiej słyszy kroki wrogów. Nawiasem mówiąc, jeśli grasz w CoD: Black Ops Cold War, spróbuj przejść do ustawień dźwięku w grze i wyłączyć efekty dźwiękowe trafień. Mam nadzieję, że to pomoże Ci grać zgodnie z oczekiwaniami!

Wraz z chłopakami z Big Geek staramy się wypełniać sekcje witryny najlepszymi towarami, Sony Pulse 3D to tylko jeden z przykładów. Działa kod promocyjny Wylsa, są rabaty, pomoc w wyborze, wszystko zgodnie z oczekiwaniami — skontaktuj się, słuchaj dobrej muzyki z odpowiednimi rzeczami.

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Sony Pulse 3D recenzja zestawu słuchawkowego
21 / 03 / 23

KIEDY ZACZĄĆ INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE?

Dla każdego, kto chce inwestować na giełdzie, jednym ze stałych pytań, które zadają jest to, ile pieniędzy mogą początkowo zainwestować na giełdzie.

Sony Pulse 3D recenzja zestawu słuchawkowego
06 / 02 / 23

Jak opracować biznesplan. Wytyczne i kroki, które należy podjąć

Rozpoczęcie działalności gospodarczej jest zarówno ekscytujące, jak i ryzykowne. Jeśli trafność pomysłu i projektu skłania Cię do ograniczenia ryzyka, to odpowiednie przygotowanie projektu jest również podstawowym elementem zapewniającym wszelkie szanse na sukces.

Sony Pulse 3D recenzja zestawu słuchawkowego
16 / 01 / 23

Fuzja Rogers Shaw z udziałem Québecoeur: Sąd apelacyjny próbuje odwrócić umowę

Agencja ds. Konkurencji zwraca się do Federalnego Sądu Apelacyjnego o uchylenie decyzji Sądu ds. Konkurencji odrzucającej jej pozew przeciwko przejęciu Shaw Communications przez Rogers Communications za 26 miliardów dolarów.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt