Recenzje na żywo na całym świecie

Webears - opinie prawdziwych klientów o firmie maklerskiej. Rozwód?

Webears - opinie | Webears - oszuści

Treść artykułu:

Przegląd Domu Maklerskiego Webears

Weryfikacja brokera Webears

Prawdziwe recenzje w Internecie

Wniosek

Webears to kolejna firma maklerska, która zapewnia początkujących, że może pomóc zacząć zarabiać na rynkach światowych, Forex. Rzetelną firma czy kolejne pseudobrokerskie Biuro?

Nic nowego, kolejni oszuści stworzyli fałszywą stronę internetową firmy maklerskiej i opowiadają opowieści o bezprecedensowym sukcesie. Powstała imponująca legenda firmy, zaprojektowano jasną stronę internetową. Jak zawsze oszuści szukają tylko naiwnych internautów, którzy wierzą w bajki o szybkim wzbogaceniu się w Internecie.

W takim przypadku nie będziesz w stanie zarobić, a jedynie stracić pieniądze. Projekt został stworzony z myślą o tym, że będziesz stale, bezwarunkowo inwestować pieniądze, a oszuści z powodzeniem je przywłaszczą. Dlatego szczegółowo sprawdzimy projekt i powiemy całą prawdę o Webears.

Powiązane nazwy projektu:

Webears LTD.

Adres strony:

https://webears.com

Kontakt:

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Przegląd Domu Maklerskiego Webears

Według legendy jest to odnosząca sukcesy firma maklerska, której ufają profesjonalni handlowcy na całym świecie. Firma oferuje możliwość handlu akcjami światowych spółek. Broker zapewnia, że będzie w stanie pomóc początkującym, którzy chcą zostać handlowcami. Dla początkujących dostępne są bezpłatne szkolenia w kilku obszarach, a profesjonaliści będą stale doradzać klientom i oferować opłacalne strategie otwierania przyszłych transakcji.

Ważne! Jeśli spotkałeś pseudobrokera i padłeś ofiarą tych oszustów, opisz całą historię w komentarzach na naszej stronie. Twoja opinia pomoże pozostałym użytkownikom Internetu zaoszczędzić pieniądze i nie zadzierać z Webears.

Jak zawsze firma zapewnia najnowszą platformę handlową z całą listą narzędzi handlowych, które pomagają analizować rynki i minimalizować ryzyko handlowe. Oświadczono, że każdy klient otrzyma żelazne gwarancje i nie może się martwić, ponieważ istnieją terminowe płatności za wszelkie szczegóły.

Weryfikacja brokera Webears

Niestety, ale to kolejny przekręt, a nie prawdziwy dom maklerski. Nie ufaj projektowi swoich pieniędzy, ponieważ je stracisz. Weryfikację należy rozpocząć od danych prawnych firmy. Witryna wskazuje, że firma jest oficjalnie zarejestrowana. Jest zarejestrowana w strefie offshore w Saint Lucia, jest to strefa Offshore.

Przypominamy, że każda firma maklerska musi posiadać licencje Banku Centralnego Rosji. Również prawdziwi brokerzy posiadają licencje znanych zagranicznych regulatorów. Jeśli firma posiada licencje spółek offshore, to jej niezawodność wynosi zero.

Co z licencjami? Na stronie nie ma informacji o dostępności licencji przynajmniej niektórych regulatorów. Okazuje się, że broker nie zapewnia dostępu do rzeczywistych rynków, a wszystkie transakcje odbywają się w zwykłym symulatorze. W rzeczywistości Klienci tej firmy po prostu handlują na koncie demo, a wszystkie pieniądze trafiają bezpośrednio do kieszeni oszustów.

Dlaczego wszystko jest anonimowe? Mówi się, że firma ma profesjonalnych handlowców, analityków, którzy pomogą początkującym, ale w rzeczywistości nie ma żadnych szczegółowych informacji. Taką anonimowość stosują tylko oszuści, którzy oszukują ludzi i przywłaszczają pieniądze innych ludzi.

Oszuści kierują się standardowym schematem oszukiwania. Szukają potencjalnych ofiar, którymi stają się naiwni ludzie, ślepo wierzący w piękne bajki, którzy nie będą osobiście sprawdzać wszystkich informacji. Następnie oszuści przetwarzają je, wymyślają różne sytuacje, historie, popychają do nowego wkładu. Takie żądania będą na bieżąco, dopóki ofiara nie odmówi złożenia nowego depozytu.

Gdy tylko ofiara odmówi zainwestowania pieniędzy, natychmiast zacznie ją ignorować, nikt nie odpowie na wiadomości. Oczywiście nikt nie zwróci pieniędzy.

Prawdziwe recenzje w Internecie

W internecie można znaleźć prawdziwe opinie od ofiar, podczas gdy projekt trwa kilka miesięcy. Ludzie piszą, że zostali poproszeni o rozpoczęcie zarabiania pieniędzy na handlu. Ofiary szantażowano, domagano się nowych depozytów, inaczej oszuści zamrożą kapitał podstawowy. Według ogólnych danych już ponad 100 osób padło ofiarą oszustów i straciło około 700 dolarów.

Zasadniczo oszuści tworzyli podróbki w sieciach społecznościowych, poznawali potencjalne ofiary i opowiadali historie o niesamowitych sukcesach zarobkowych, odrzucali linki do fałszywego brokera.

Wniosek

Webears to typowa podróbka stworzona przez oszustów w celu oszukiwania ludzi i przywłaszczania im pieniędzy. Strona jest kłamstwem, nie ma licencji, wszystko jest anonimowe. Dlatego zdecydowanie nie zaleca się ufania temu projektowi, ponieważ masz gwarancję utraty oszczędności i nie możesz ich odzyskać.

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Webears - opinie | Webears - oszuści
23 / 01 / 24

Jak znaleźć pracę dla emerytów w Europie

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się powszechną i popularną formą zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak znaleźć pracę zdalną dla emerytów w Europie.

Webears - opinie | Webears - oszuści
29 / 12 / 23

VinFast i Marubeni dadzą drugie życie akumulatorom do pojazdów elektrycznych

VinFast i Marubeni znalazły sprytny sposób na ponowne wykorzystanie starych akumulatorów do samochodów elektrycznych.

Webears - opinie | Webears - oszuści
12 / 12 / 23

CKB: Czy CKB to dobra inwestycja czy nie?

W tym artykule przyjrzymy się, czy CKB jest dobrą inwestycją, a także przyjrzymy się czynnikom, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnej.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt