Recenzje na żywo na całym świecie

Build Back Better przegląd planu: dokąd zmierza strategia Bidena

Zmiany zostaną wprowadzone w programie Build Back Better. Przegląd przyczyn

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden przyznał w środę, że będzie musiał pociąć swój wielki plan wydatków socjalnych i przeciwdziałania zmianom klimatycznym ochrzczony po angielsku „Build Back Better” („Odbuduj lepiej”), aby zatwierdzić niektóre z jego postanowień w Kongresie.

„Dla mnie jasne jest, że prawdopodobnie będziemy musieli to posiekać” – powiedział prezydent na konferencji prasowej, którą wygłosił z okazji swojego pierwszego roku w Białym Domu, czyli jutro, w czwartek.

„Nie mam zamiaru negocjować ze sobą, co powinno, a co nie powinno być w tym pakiecie, ale myślę, że możemy go złamać i przekazać jak najwięcej teraz, a później wrócić i walczyć o resztę”. Biden dodał.

Program „Odbuduj lepiej” zawiera najważniejsze propozycje Bidena w polityce wewnętrznej i stara się przeznaczyć 1,75 miliarda dolarów na programy mające na celu poprawę zdrowia, edukacji oraz systemów opieki nad dziećmi i osobami starszymi, a także walkę z klimatem kryzysowym.

Plan ten został zatwierdzony w zeszłym roku przez izbę niższą, w której demokraci mają większość, ale upadł w grudniu ubiegłego roku, kiedy nie udało się zebrać niezbędnego poparcia, aby iść naprzód w Senacie.

Biden ujawnił w środę, że „rozmawiał z wieloma swoimi kolegami” w Kongresie i powiedział, że może uzyskać zatwierdzenie części swojego planu socjalnego.

Na przykład prezydent USA powiedział, że może uzyskać wsparcie Senatu na uchwalenie pakietu wydatków o wartości 500 miliardów dolarów na programy środowiskowe i energię odnawialną w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Zmiany zostaną wprowadzone w programie Build Back Better. Przegląd przyczyn
29 / 11 / 23

Recenzja kryptowaluty Wink

Znana jako TRONBet, kryptowaluta Wink to platforma do gier oparta na blockchainie zbudowanym na sieci TRON.

Zmiany zostaną wprowadzone w programie Build Back Better. Przegląd przyczyn
20 / 11 / 23

Harmony (ONE): kryptowaluta z potencjałem wzrostu

Platforma Harmony One została stworzona w celu rozwiązania krytycznych problemów ekosystemów blockchain, takich jak wolne prędkości transakcji, problemy ze skalowalnością i wysokie opłaty.

Zmiany zostaną wprowadzone w programie Build Back Better. Przegląd przyczyn
13 / 11 / 23

Inwestowanie w akcje spółek technologicznych: otwarcie bramy do innowacji i wzrostu

Inwestowanie w akcje spółek technologicznych staje się coraz bardziej popularne w dzisiejszym świecie, w którym technologia odgrywa kluczową rolę w wielu aspektach naszego życia. Spółki technologiczne często napędzają innowacje, tworząc produkty i usługi, które zmieniają świat. W tym artykule zbadamy, dlaczego inwestowanie w akcje spółek technologicznych może być opłacalną decyzją i jakie strategie mogą pomóc w skutecznym inwestowaniu w tym sektorze.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt