Recenzje na żywo na całym świecie

Exchange API - interfejsy są dobrodziejstwem dla traderów, inwestorów i programistów

12 najlepszych interfejsów API giełdy do tworzenia produktów finansowych.

Invicti Web Application Security Scanner to jedyne rozwiązanie, które zapewnia automatyczne sprawdzanie luk w zabezpieczeniach dzięki funkcji Proof-Based Scanning.

Geekflare jest wspierany przez naszą publiczność. Możemy zarabiać prowizje partnerskie, kupując linki na tej stronie.

W ostatnich latach branża giełdowa odnotowała ogromne przyjęcie technologii.

Ta zmiana w obliczu branży giełdowej ewoluuje tak szybko, że doprowadziła do zmiany paradygmatu, która ma wpływ na dzisiejsze instytucje finansowe. Innowacyjne technologie, takie jak interfejs programowania aplikacji w chmurze (API), pojawiają się w środowisku z wszystkich dobrych powodów.

Ale dlaczego wszyscy nagle mówią o giełdowych API?

Aby to zrozumieć, umniejszajmy wartość API akcji dla konsumentów danych na rynkach finansowych.

Zrozumienie interfejsów API giełdy.

Exchange API to dobrodziejstwo dla traderów, inwestorów i programistów. Dzieje się tak, ponieważ interfejsy API hurtowni mogą bez wysiłku łączyć tych odbiorców danych z dokładnymi i aktualnymi źródłami danych. Ponadto pozyskiwanie danych giełdowych za pośrednictwem interfejsu API jest proste, spójne i przewidywalne w dobrze ustrukturyzowanym formacie.

Stock API zostały zaprojektowane w celu ułatwienia udostępniania danych, dostępu i transakcji płatniczych. Możesz uzyskać dane finansowe, kiedy ich potrzebujesz, udostępniać dane między interfejsami API dla konsumentów, partnerów biznesowych, pracowników firmy i dostawców zewnętrznych. Ponadto możesz łatwo synchronizować dane za pomocą tych interfejsów API w różnych aplikacjach.

Więc co się dzieje bez standardowego API?

W takim przypadku konsumenci danych giełdowych muszą napisać złożone kody, aby przeanalizować surowe dane bezpośrednio z giełd. I jest to złożony proces ze względu na obfitość stypendiów, z których każdy ma inny proces przesyłania danych.

Jak wykorzystać dane giełdowe do tworzenia produktów finansowych?

Ponadto interfejsy API wymiany są przydatne, aby wszystko było gładkie jak ser, analizując surowe dane rynkowe i prezentując je w przystępnym i czystym formacie.

Jeśli budujesz swoje produkty finansowe jako aplikację do prognozowania transakcji, interfejs API giełdy może być bardzo przydatny. Możesz użyć tych interfejsów API, aby uzyskać najnowszą cenę rynkową i śledzić historyczne trendy, aby śledzić instrumenty, takie jak akcje, waluty, produkty o stałym dochodzie i inne.

Bardzo ważne jest, aby znać najnowsze ceny i trendy w czasie rzeczywistym, aby zmaksymalizować ich potencjał i obliczyć związane z nimi ryzyko.

Dane rynkowe wymagane dla konkretnego instrumentu obejmują ostatnią ofertę, kod giełdy, platformę handlową i identyfikator instrumentu. Może również dodawać inne dane, takie jak wielkość oferty, wolumen obrotu itp.

Interfejsy API giełdy pomagają uzyskać te kluczowe czasowo dane, dzięki czemu można wykorzystać przydatne informacje do tworzenia produktów finansowych.

Istnieją jednak pewne pułapki związane z API, ponieważ nie wszystkie są sobie równe. Tak więc, pomimo magii analizy surowych danych giełdowych, należy wziąć pod uwagę kilka czynników.

Dostępne typy API

Interfejsy API mogą być różnych typów - Rest API, FTP, TCP itp. Rozsądnie byłoby wybrać ten, który odpowiada Twoim potrzebom w zakresie danych i szybkości.

Chociaż standardowy interfejs API Rest pomaga uzyskać dane w czasie rzeczywistym i jest stosunkowo szybki, jeśli nie chcesz zadowalać się standardową prędkością i chcesz zamiast tego szybszej alternatywy, TCP może być Twoją opcją. W przypadku protokołu TCP nie ma potrzeby żądania odzyskiwania danych, w przeciwieństwie do interfejsu API REST.

Jeśli jednak czujesz się komfortowo ze standardową szybkością transmisji danych, możesz wybrać FTP, który dostarcza dane na koniec dnia. W ten sposób możesz również zaoszczędzić kilka dolarów.

Wywołania API 

Wielu dostawców danych ogranicza liczbę wywołań API, które klient może wykonać w ciągu jednej minuty, aby uzyskać dane. Robią to, aby zachować przewagę konkurencyjną.

Musisz więc pomyśleć o pożądanej częstotliwości i odpowiednio zacytować. Na przykład, jeśli zażądasz jednego połączenia na minutę, będą aktualizować dane tylko co minutę.

Opóźnienie 

Pomiędzy aktualizacjami danych może wystąpić pewne opóźnienie. Opóźnienie może wynosić od kilku milisekund do kilku sekund.

Dlatego przed zakupem API należy dokładnie wyczyścić ten aspekt; w przeciwnym razie mogą przeniknąć niektóre dane i nigdy się nie dowiesz.

Teraz nadszedł czas, aby znaleźć niektóre z interfejsów API giełdy w następnej sekcji!

Rynek.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz historycznych danych rynkowych, danych w ciągu dnia, czy danych w czasie rzeczywistym, stos rynkowy jest tu dla Ciebie!

Skorzystaj z łatwego w obsłudze interfejsu API REST, aby uzyskać dane giełdowe. Aby było łatwiej, umożliwia żądanie danych przez HTTP GET i otrzymywanie danych odpowiedzi w formacie JSON. Tutaj masz możliwość skorzystania z bezpłatnej lub płatnej wersji w zależności od Twoich potrzeb.

Dzięki Marketstack możesz uzyskać dokładne dane historyczne z ponad 30 lat w celu uzyskania znaczących informacji. Z łatwością zintegruj ten interfejs API i korzystaj z ponad 125 000 symboli giełdowych na całym świecie z 72 giełd, w tym NYSE, Nasdaq, ENX, TYO, ASX itp.

Interfejs API REST Marketstack jest prosty, ale skalowalny i niezawodny, zapewniający do 100% dostępności. Po prostu zacznij za 5 minut i odkrywaj nowe horyzonty. Jeśli chcesz skorzystać z darmowego planu, nie potrzebujesz karty kredytowej, płatności ani umowy. Możesz uzyskać natychmiastowy dostęp do interfejsu API i uzyskać do 1000 żądań miesięcznie na dane o zapasach na koniec dnia, nawet w ramach bezpłatnego planu.

Marketstack wykorzystuje zaawansowane technologie z wysoce skalowalną infrastrukturą chmurową do tworzenia podstawowego interfejsu API. W rezultacie może bez wysiłku przetwarzać różnego rodzaju żądania - od setek do milionów w ciągu jednego dnia.

Pod względem bezpieczeństwa Marketstack zapewnia bezpieczeństwo na poziomie banku, szyfrując każdy bajt za pomocą 256-bitowego szyfrowania HTTPS klasy przemysłowej. Dzięki pełnej dokumentacji, takiej jak przykłady kodu i żądania demonstracyjne dostępne w API, możesz bez problemu zacząć z niego korzystać.

Finnhub.

Skorzystaj z potężnego interfejsu Finnhub Stock API, aby uzyskać dane do tworzenia produktów finansowych. Zapewnia interfejsy API WebSocket i RESTful w czasie rzeczywistym dla danych giełdowych, kryptowalut i danych fiducjarnych.

Finnhub dostarczał szczegółowe raporty finansowe dla firm na całym świecie przez ostatnie 30 lat. Możesz uzyskać pełną listę wszystkich akcjonariuszy sklasyfikowanych według instytucji i osób.

Zapewniają również alerty o zarobkach w czasie rzeczywistym, aktualizacje lub zmiany spadków, cele cenowe i historyczne niespodzianki, które możesz wykorzystać do dalszego kształtowania swoich produktów finansowych. Ponadto otrzymujesz również dane dotyczące dywidendy z 30 lat.

Uzyskaj 25 lat danych historycznych w czasie rzeczywistym dla amerykańskiego rynku akcji, rozmawiaj z ponad 10 brokerami Forex i uzyskaj dostęp do ponad 15 brokerów kryptowalut. Zapewnia również kompletną, wstępnie obliczoną analizę techniczną, rozpoznawanie formacji, poziomy wsparcia lub oporu oraz ogólne wskazówki. Możesz uzyskać dostęp do transkrypcji połączeń z ponad 20 lat dochodów i pobrać dźwięk.

Chcesz poznać historię przejęć i fuzji?

API to umożliwia!

Dostarcza aktualnych wiadomości giełdowych, aby zrozumieć wszystkie bieżące wydarzenia. Poznaj zakłócenia w rozprzestrzenianiu się COVID-19 na rynku dzięki statystykom pandemii w czasie rzeczywistym. Ponadto Finnhub obiecuje 99,99% dostępności, a także umowy SLA i automatyczną skalowalność.

Wykres słupkowy.

Twórz swoje produkty, korzystając z większej ilości informacji o giełdzie, korzystając z Barchart OnDemand. Zapewnia elastyczne interfejsy API w chmurze, które wspomagają przepływy pracy, produkty i aplikacje.

Dzięki Barchart możesz uzyskać wykresy mocy przedstawiające historyczne dane rynkowe w czasie rzeczywistym. Integracja danych ze stroną internetową jest łatwa i możesz wykorzystać te dane do kształtowania obecnej strategii biznesowej. Ponadto możesz łatwo tworzyć dynamiczne narzędzia i aplikacje.

Dzięki skalowalności zintegrowanej z chmurą możesz przyspieszyć przepływy pracy. Wykorzystaj histogram Amazon Web Services (AWS) do obsługi centrów danych w USA i maksymalizacji redundancji i niezawodności danych.

Oprócz chmury Barchart zarządza również fizycznymi centrami danych, aby sprostać konkretnym potrzebom klientów. Są to koncentratory oparte na równonocy z niskimi opóźnieniami i fizyczną kopią zapasową. Masz więc swobodę wyboru dowolnego modelu centrum danych.

Korzystając ze zintegrowanych systemów bezpieczeństwa i wirtualizacji serwerów, Barchart umożliwia szybką rozbudowę usług. Obsługuje żądania POST, GET i SOAP i może dostarczać dane w wielu formatach, w tym CSV, JSON, XML, a także obsługuje gniazda sieciowe.

Barchart OnDemand jest kompatybilny z wieloma systemami operacyjnymi, takimi jak Linux, Windows, Android i iOS. Działa również w różnych językach programowania, takich jak Java, Python, PHP, ASP.NET i R.

Jeśli chodzi o ceny, Barchart pobiera opłaty na podstawie sposobu korzystania z danych. Oferuje plany wielofunkcyjne, które możeszte do wyboru w zależności od skali działalności i płać tylko za to, z czego korzystasz.

Przygotowanie do modelowania finansowego.

Ulepsz swoje aplikacje dzięki danym z przygotowania do modelowania finansowego (FMP) sprzed 30 lat. Może dostarczyć prawidłowe dane, takie jak sprawozdania finansowe, wykresy zarobków, wiele transakcji i wiele innych. Jego interfejs API obsługuje ponad 15 000 akcji na wielu giełdach, takich jak XETRA, TSX, SEHK, SEDAR, EURONEXT, na całym rynku amerykańskim i nie tylko.

Każdy punkt końcowy znajdziesz w formacie JSON, a także w formacie CSV. Obecnie ma 50 punktów końcowych i co tydzień dodaje nowe. Otrzymasz również niestandardowy punkt końcowy. Wszystkie dane pochodzą ze zgłoszeń do SEC po ustaleniu przez FMP serii, a FMP ma cenę akcji w czasie rzeczywistym.

FMP obejmuje wszystkie kluczowe dane, dostarczając bilanse, roczne lub kwartalne rachunki kasowe i rachunki zysków i strat. Zawiera 1 minutę, 15 minut, 30 minut, 1 godzinę i dzienne historyczne dane cenowe.

Korzystaj z FMP za darmo i otrzymuj 250 zapytań dziennie. To idealne rozwiązanie do testowania Twoich pomysłów. Wybierz płatny plan, który jest najlepszy dla odkrywców za jedyne 14 USD/miesiąc i uzyskaj 100-procentowe pokrycie rynku, 300 wywołań interfejsu API na minutę i nie tylko.

Historyczne dane EDI.

Uzyskaj dane giełdowe dzięki niedrogim i elastycznym usługom danych historycznych EOD. Oferuje dane historyczne i oczekujące, na koniec dnia, techniczne, fundamentalne, dywidendowe i dystrybucyjne.

Obecnie obsługuje ponad 60 stypendiów na całym świecie. Jeśli chodzi o podstawowe dane, obsługuje główne giełdy, zarówno w USA, jak i poza USA, i zapewnia dane z ponad 20 lat. Posiadają również dane z ostatnich dziesięciu lat lub 20 kwartałów będące w posiadaniu małych giełd.

Dzięki ponad 30-letniej historii indeksów EOD, ponad 45 funduszom wzajemnym, amerykańskim akcjom i funduszom ETF, możesz lepiej analizować dane. Dostarcza dokładnych i wiarygodnych danych z ponad 1000 źródeł obejmujących dużą liczbę stypendiów.

Aby sprawdzić integralność danych, używają również wielu źródeł do porównywania danych i zapewniają tylko to, co najlepsze. Uzyskaj superszybkie wsparcie w dowolnym momencie za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy. Zwykle rozwiązują 99,99% problemów w ciągu 24 godzin lub krócej.

Historyczne dane EOD ułatwiają elastyczność, gdy musisz płacić za usługi, z których korzystasz. Jego ceny zaczynają się od 19,99 USD miesięcznie za 100 000 żądań API dziennie, ponad 1000 par walutowych, ponad 100 indeksów i nie tylko.

Alfa widok.

Alpha Vantage jest głównym dostawcą historycznych interfejsów API giełdowych w czasie rzeczywistym, a także strumieni danych dotyczących kryptowalut, rynku Forex, ETF, funduszy inwestycyjnych i ponad 50 wskaźników technicznych. Jest wspierany przez Y Combinator, skupiający się na demokratyzacji dostępu do danych i jest firmą skoncentrowaną na produktach i technologii.

Alpha Vantage zapewnia płynną, bezproblemową integrację API. Obsługuje języki Python, PHP, Java, Javascript itp. Otrzymujesz również oficjalne dodatki, których możesz używać w Arkuszach Google i Excelu, jeśli wolisz uzyskać dostęp do swoich danych za pomocą arkuszy kalkulacyjnych.

Masz również możliwość otrzymywania danych w formacie JSON. Rozpocznij i zacznij budować swoje produkty finansowe, korzystając z surowych i dokładnych danych, które dostarcza Ci Alpha Vantage. Możesz przejrzeć dokumentację API, aby zrozumieć ich bibliotekę API i kontynuować naukę.

API chmury IEX.

Tworzenie produktów finansowych i skalowanie ich jest łatwe dzięki interfejsom API IEX Cloud, ponieważ zapewniają one łatwe sposoby uzyskiwania i wykorzystywania dokładnych danych rynkowych. Zapewnij swoim programistom dane organizacyjne, w tym dane w czasie rzeczywistym, podstawy, akcje międzynarodowe, nieruchomości, fundusze inwestycyjne i nie tylko.

Otrzymujesz pełne pokrycie rynku amerykańskiego z ponad 95 100 papierami wartościowymi, ponad 20 walutami i ponad dziesięcioma giełdami. Umożliwia dostęp do danych w możliwie najkrótszym czasie, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na budowaniu interfejsów API z bezbłędnymi funkcjami, które są przydatne dla Twoich użytkowników.

Płać dokładnie za to, z czego korzystasz, korzystając z elastycznego i skalowalnego modelu cenowego IEX Cloud, bez konieczności zawierania długoterminowych umów lub ogromnych opłat z góry. Zintegruj narzędzia, których już używasz, z interfejsem API, aby nie musieć zaczynać od innej metody.

Dzięki IEX Cloud API otrzymujesz ponad 2 miliardy wiadomości dziennie ze średnim opóźnieniem wynoszącym 28 ms. Wszystkie Twoje dane są bezpiecznie chronione zgodnie z wymaganiami PCI i DSS. Jego platforma jest solidna, z 99,95% SLA, umożliwiającą tworzenie produktów

 

Ci bez problemu.

Partnerzy IEX Cloud Premium konsekwentnie dostarczają potężne dane na poziomie przedsiębiorstwa. Możesz również ubiegać się o pomoc premium, aktualizując swój plan.

Tiingo.

Niezależnie od tego, czy jesteś samodzielnym programistą, firmą technologiczną, czy funduszem hedgingowym, Tiingo może napędzać Twoje produkty finansowe.

Aby zapewnić dokładne ceny na koniec dnia, wykorzystuje własny system sprawdzania błędów do zbierania czystych danych. Ta struktura pomaga im również obsługiwać brakujące zdarzenia i tworzyć nadmiarowe wątki. Tematy wiadomości Tiingo zawierają 16 milionów przydatnych artykułów zorganizowanych na podstawie wieloletnich badań.

Przedmioty te są skarbnicą ponad 20-letnich historycznych danych rynkowych. Kanał informacyjny to oznaczone źródło treści zawierające informacje finansowe i nietradycyjne. Tiingo Crypto API obejmuje kilka wymian cennych danych, zarówno historycznych, jak i intraday.

Możesz segmentować giełdy i waluty, aby lepiej wykorzystać dane. Poprzez strumień Forex i FX możesz uzyskać dostęp do banków Tier 1, a także płynności na poziomie instytucjonalnym. Uzyskaj dostęp do ich połączenia, aby uzyskać standardowy interfejs API IEX w czasie rzeczywistym, zapewniający wysoką wydajność i niskie opóźnienia.

Tiingo wdraża szybkie serwery i zapewnia ciągłą dostępność dzięki zoptymalizowanemu buforowaniu pamięci. Stale kontroluje również dane, aby zapewnić ich płynne dostarczanie.

Uzyskaj dostęp do danych historycznych i bieżących dzięki aktualizacjom na górze strony za pośrednictwem interfejsu API REST, a do danych w czasie rzeczywistym z aktualizacjami na górze strony użyj WebSockets.

Intrinio.

Wprowadzenie zawiera dane na koniec dnia, historyczne, w ciągu dnia i w czasie rzeczywistym, które można wykorzystać do zbudowania produktu finansowego. Pozwala na pobranie dokładnych historycznych danych rynkowych z ostatnich 5-50 lat.

Jeśli szukasz danych z rynku subskrypcji, aby kształtować swoje strategie inwestycyjne i tworzyć aplikacje, oferta Intrinio jest zróżnicowana. Możesz uzyskać dane cenowe związane z różnymi klasami aktywów, informacje i analizy sprawozdań finansowych, szacunki, prognozy i oceny.

Ponadto otrzymujesz dane zagregowane, przemysłowe i gospodarcze. Uzyskaj dane o aktywach, metadane i analizę ETF.

Ale jeśli potrzebujesz tylko raz pobrać historyczne dane rynkowe, aby wykonać kopię zapasową swoich teorii testowania lub algorytmów uczenia maszynowego, Intrinio ma również dla Ciebie kilka funkcji.

Dodatkowo otrzymujesz dane finansowe gminy USA z 2017 r., które obejmują identyfikator organizacji, nazwiska, pozycje i nie tylko. Oferuje również ponad 18-letnie dane Forex, w tym całą aktywność rynkową i ceny.

Quandl.

Skorzystaj z jednego interfejsu API Quandl i uzyskaj bezproblemowo ponad 20 milionów danych giełdowych z ponad 500 źródeł. Prostota tego interfejsu API ułatwia zbieranie danych w formacie pliku CSV.

Co tydzień stale dodają nowe dane. Daje również możliwość zażądania danych za pośrednictwem poczty e-mail. Możesz nawet zmienić formaty danych z CSV lub JSON na XML. Ponadto możesz ustawić daty rozpoczęcia i zakończenia, zażądać dokładnej liczby kolumn lub wierszy.

Spróbuj wstępnie przetworzyć dane, np. posortować dane giełdowe szeregów czasowych według daty, zmienić częstotliwość próbkowania i wykonać podstawowe obliczenia na danych. Uzyskaj klucz API i uzyskaj dostęp do bezpłatnych zestawów danych, bezpłatnych wersji próbnych do testowania wszystkich usług premium oraz nieograniczonego korzystania z interfejsu API. Skorzystaj z pełnej dokumentacji, aby zrozumieć, jak działa Quandl.

Wielokąt.

Zapewnij swoim programistom możliwość korzystania z Polygone API, aby pomóc im w dostarczaniu wiarygodnych i dokładnych danych finansowych, w tym danych dotyczących kryptowalut, rynku Forex i giełdy.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz danych historycznych, czy danych w czasie rzeczywistym, możesz mieć do nich nieograniczony dostęp. Polygon oferuje ponad 24 000 symboli i pełne pokrycie rynku, gniazda sieciowe w czasie rzeczywistym, w tym agregacje, transakcje, kwotowania, zatrzymania transakcji i limity w górę/w dół.

Uzyskaj dane referencyjne interfejsu API RESTful dla rynków, lokalizacji, warunków rynkowych i świątecznych, alokacji akcji, dywidend i danych finansowych; tickery z jego rodzajami, nowościami i szczegółami.

Polygon zapewnia również walutowy interfejs API, który zawiera dane z ponad 1000 par walutowych i dziesięciu instytucji bankowych.

Możesz tworzyć aplikacje w wielu językach, takich jak Java, C, C++, Javascript, Python itp. Oszczędza to czas rozwoju, który możesz zainwestować w integrację. Aby to ułatwić, Polygon oferuje przykładowe kody w różnych językach.

Polygon zapewnia niezawodne i szybkie dane z bardzo niskim opóźnieniem poniżej milisekundy. Oferuje szybkie centrum

 

Procesor danych Equinix NY z wieloma funkcjami awaryjnymi i możliwością wysyłania ponad miliona wiadomości na sekundę.

W przypadku 100% pokrycia akcji, w tym 16 giełd amerykańskich i ciemnych basenów, kosztuje 199 USD miesięcznie na własny użytek. Podobnie kosztuje 49 USD miesięcznie za ponad 1000 par walutowych plus TIC za cykl odświeżania i 49 USD miesięcznie za dostęp do danych kryptograficznych poziomu 1 i XNUMX z głównych instytucji bankowych i giełd.

Alpaka.

Korzystaj z API Alpaga bez opłat, aby tworzyć swoje produkty finansowe. Twoi programiści mogą łatwo zarządzać zapasami, algorytmami i kapitałem za pomocą jednego zintegrowanego systemu. Jego biznesowe API to interfejs REST, który łączy aplikacje z usługą brokera w czasie rzeczywistym.

Uzyskaj dostęp do informacji o koncie, zamówień, aktywów, pozycji i nie tylko. Jego interfejs API do handlu papierami umożliwia również testowanie kodów, resetowanie algorytmów i nie tylko. i oferuje interfejs API do przesyłania strumieniowego, który wykorzystuje WebSockets do dostarczania aktualizacji transakcji w czasie rzeczywistym.

Oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe, aby zabezpieczyć wszystkie interfejsy API. Możesz również skorzystać z krótkiej sprzedaży i marż z zaawansowanymi opcjami inwestycyjnymi i obsługą strategii handlowych. Korzystając ze środowiska testowego, możesz testować swoje kody i pracować przed wdrożeniem produktu lub przesłaniem zmian.

Alpaca ułatwia efektywny handel, umożliwiając handel bezpośrednio z wykresu TradingView, nie wymagając żadnych dodatkowych zmian zakładek ani kliknięć. Oferuje potężne narzędzia do zwiększenia produkcji, takie jak zaawansowane typy zleceń, takie jak OCO, MOO, IOC i MOC.

Wniosek.

Pozyskiwanie danych rynkowych za pomocą Stock API jest łatwe, proste i przewidywalne. Ale musisz również upewnić się, że otrzymujesz aktualne i dokładne dane we właściwym czasie. Powyższe interfejsy API są przydatne do spełnienia tego wymogu i kształtowania produktów finansowych tak, jak chcesz.

Jeśli tworzysz produkty finansowe, powinieneś również rozważyć integrację wiadomości z tymi interfejsami API Global News. Oto kilka świetnych aplikacji do inwestowania w akcje i fundusze ETF.

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
12 najlepszych interfejsów API giełdy do tworzenia produktów finansowych.
02 / 04 / 24

Strony internetowe dla freelancerów: 9 witryn, które pomogą Ci zacząć

Na całym świecie rynek freelancerów szybko rośnie. Powody przejścia na freelancing są różne: Niezadowolenie z tradycyjnej płatnej pracy, przekwalifikowanie zawodowe, chęć znalezienia równowagi między życiem osobistym i zawodowym, doświadczenie. Przedstawiamy 9 stron internetowych dla freelancerów, które ułatwią ci wejście w tę niszę i pomogą ci zacząć.

12 najlepszych interfejsów API giełdy do tworzenia produktów finansowych.
23 / 01 / 24

Jak znaleźć pracę dla emerytów w Europie

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się powszechną i popularną formą zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak znaleźć pracę zdalną dla emerytów w Europie.

12 najlepszych interfejsów API giełdy do tworzenia produktów finansowych.
29 / 12 / 23

VinFast i Marubeni dadzą drugie życie akumulatorom do pojazdów elektrycznych

VinFast i Marubeni znalazły sprytny sposób na ponowne wykorzystanie starych akumulatorów do samochodów elektrycznych.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt