Recenzje na żywo na całym świecie

Expert Financial Solutions oszuści czy nowy obiecujący broker na rynku?

Broker Expert Financial Solutions | Opinie

Broker Expert Financial Solutions oferuje zakres usług od początku lat dwutysięcznych.
 
Lokalizacja głównego biura – Londyn, Wielka Brytania

Firma znajduje się pod kontrolą lokalnego regulatora.  To chroni przed tym, że broker Expert Financial Solutions - oszuści.
Broker otrzymał od traderów wyłącznie pozytywne oceny za:  

Oficjalna strona internetowa ma kilka wersji językowych. Jest ona zorientowana na traderów z krajów UE i regionów, gdzie mówi się po angielsku. Szybko przeanalizowawszy stronę internetową firmy, można śmiało powiedzieć, że:

 

Co myślą traderzy o Expert Financial Solutions - opinie

Szczególnie często użytkownicy chwalą brokera za dobre warunki współpracy i program edukacyjny. Też podkreśla się o ile wygodna, dobra i przemyślana jest struktura strony internetowej. Łatwo na niej znaleźć potrzebne informacje. Użytkownicy również dobrze oceniają poziom obsługi klienta.


Warunki i typy kont dla traderów

Podstawowe typy kont, które broker oferuje traderom, odróżniają się zawartością od klasycznej oferty dla krajów. Oferowane jest 6 typów kont z podobnymi parametrami:       
1. Początkujący – minimalny depozyty tylko 250 euro. Zawiera też:

2. Srebro – potrzebne już 2000 euro. Jednak, do wymienionego wyżej dołącza się też:

3. Złoto – depozyt 5 tysięcy euro:

4. Premium – depozyt 10 tysięcy:

5. Inwestor – 50 tys. euro:

6. Black VIP – rekomendowana kwota 100 tys. euro:


Co myślą traderzy na temat warunków współpracy z Expert Financial Solutions - opinie

W warunkach współpracy nie znajdujemy cech tego, że broker Expert Financial Solutions Limited – oszustwo. Odwrotnie: z feedbacku o firmie dowiaudujemy się, że brak prowizji i niewielki depozyt cieszą traderów, szczególnie początkujących.
Użytkownicy też dobrze piszą o dodatkowych opcjach, czyli przypomnieniach, artykułach analitycznych, webinariach, materiałach edukacyjnych. Nie każda firma może przedstawić taki wysoki poziom obsługi. Można powiedzieć, że korzystać z usług brokera będzie komfortowo nie tylko nowicjuszom, ale i tym, kto pracuje na tym rynku już od dawna. Tam zawsze można ze wszystkim się zapoznać, nauczyć się pracować w systemie i ze słownictwem, spróbować wszystkiego i przemyśleć własną strategię tradingu.


Transakcje - wpłata i wypłata środków:

Dla wpłaty na depozyt oferuje się takie instrumenty:                                    

Wypłata i przelew pieniędzy odbywają się po wniosku tradera i są realizowane wyłącznie za pomocą przelewu bankowego na te same rekwizyty bankowe, z których odbywała się wpłata.


Opinie traderów na temat jakości wpłaty i wypłaty środków

Nie ma uzasadnionych skarg na to, że Expert Financial Solutions to przekręt czy oszustwo. Odwrotnie, większa ilość przeglądów przedstawia przejrzystość i subtelność pracy firmy we wszystkich pytaniach związanych ze środkami klientów.
 
Analizując komentarze traderów, można powiedzieć, że jakość wpłaty i wypłaty przez brokera zasługuje na dobrą opinię.


Praca obsługi klienta

Dodatkowe usługi świadczone przez firmę, są węższe, chociaż zawierają więcej ważnych z punktu widzenia profesjonalności:

 
Strona firmy działa w języku angielskim, polskim i rosyjskim. Kontent jest identyczny.  


Co myślą traderzy o jakości obsługi klienta

Jest wystarczająca ilość opinii w różnych językach pozytywnie oceniających pracę firmy z klientami. Traderzy również podkreślają przyjemne programy partnerskie. Oceniając różne opinie traderów o firmie, można powiedzieć, że większość z nich jest pozytywna.
Są momenty, które użytkownicy wyróżniają jako potrzebujące polepszenia, na przykład brakuje popularnych systemów płatności. Ale, możliwie, to się zmieni w przyszłości.
 
W przytłaczającej większości opinii o Expert Financial Solutions chodzi o wysoki poziom obsługi klienta (support), wygodny sposób wpłaty i wypłaty, warunki przy tradingu z różnymi parami walutowymi i inne niuanse handlu. Nie można nie powiedzieć o tym, że często porównuje się  firmę z innymi firmami na rzecz Expert Financial Solutions, oszustwo innych firm w tym przypadku występuje jako potwierdzenie wyboru dobrej uczciwej firmy z usługami o wysokiej jakości. Szybkość reakcji specjalistów na wnioski klientów nawet w dni świąteczne (niezgodne ze świętami na giełdzie) charakteryzuje się jako wysoka. Usługi doradcze Expert Financial Solutions też są oceniane wysoko.


Oszuści na Forex, jak ich rozpoznać?

Najczęściej oszustwo ma miejsce wśród brokerów opcji binarnych, nieregulowanych brokerów CFD i kilku regulowanych brokerów CFD. Wcześniej mówiło się, że aferzystą (scamer) może być tylko broker nieregulowany, ale obecnie wszystko nie jest takie proste, ponieważ istnieje wielka ilość regulowanych brokerów, którzy kontynuują ten typ działalność, jest to związane z korupcją w instytucjach regulujących.

Co wyróżnia dobrego brokera?

Dobrzy brokerzy zwykle pracują w dwa różne sposoby:    
Po pierwsze, broker nigdy Ci nie telefonuje, jeśli nie ma problemów z bezpieczeństwem, dokumentami i innym.
W drugim przypadku broker zatrudnia handlowych agentów, którzy Ci dzwonią, żeby motywować wpłacać pieniądze na depozyt, a w przypadku z menedżerem ds. współpracy z klientem, żeby motywować Cię handlować i trzymać na bieżąco z aktualnościami rynkowymi.

Jacy brokerzy muszą wywoływać podejrzenia?

 

 
Oprócz tego, ważne jest wziąć pod uwagę to, że kiedy broker jest całkowitym oszustem - po prostu nigdy nie będziesz mógł wypłacić swoje pieniądze. Jedyna rzecz której pragniemy - zrobić Twoje doświadczenie pozytywnym, zapamiętaj:

Nauczywszy się wszystkiego, co tutaj czytasz, będziesz mógł rozróżnić oszustwo i zaoszczędzić swój czas i pieniądze. Misja wykonana. Ale to prawda, że są i inne typy oszustwa, takie jak manipulacje z platformą elektroniczną, kiedy mówi się o polowaniu na stop-lossy, ale póki wiesz jak handlować, możesz wybierać poprawną większość pozycji, unikać ostrych stop-lossów oraz scalpingu - wszystko będzie w porządku.

3 Komentarze
user-img
Adrianna Baranowska
07.11.2021

Złożono żądanie wypłaty, otrzymałem pieniądze po około dziesięciu godzinach na moje konto. Dość szybko dla brokera. Ale nie lubię ich terminalu. Może być znacznie łatwiej ustawiony.

user-img
Emilia Wasilewska
21.11.2021

Świetna dodatkowa aktywność wraz z oglądaniem telewizji. Dni już nie są tak nudne.

user-img
Bianka Urbańska
23.11.2021

Dobre rozprzestrzenia się, bez prowizji - zostawiłem tylko brokera, handluję CFD na drugi rok.

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Broker Expert Financial Solutions | Opinie
02 / 04 / 24

Strony internetowe dla freelancerów: 9 witryn, które pomogą Ci zacząć

Na całym świecie rynek freelancerów szybko rośnie. Powody przejścia na freelancing są różne: Niezadowolenie z tradycyjnej płatnej pracy, przekwalifikowanie zawodowe, chęć znalezienia równowagi między życiem osobistym i zawodowym, doświadczenie. Przedstawiamy 9 stron internetowych dla freelancerów, które ułatwią ci wejście w tę niszę i pomogą ci zacząć.

Broker Expert Financial Solutions | Opinie
23 / 01 / 24

Jak znaleźć pracę dla emerytów w Europie

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się powszechną i popularną formą zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak znaleźć pracę zdalną dla emerytów w Europie.

Broker Expert Financial Solutions | Opinie
29 / 12 / 23

VinFast i Marubeni dadzą drugie życie akumulatorom do pojazdów elektrycznych

VinFast i Marubeni znalazły sprytny sposób na ponowne wykorzystanie starych akumulatorów do samochodów elektrycznych.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt