Recenzje na żywo na całym świecie

Harmony (ONE): kryptowaluta z potencjałem wzrostu

Kryptowaluta Harmony One

Będąc jednym z najlepszych kreatywnych protokołów shardingu dla Ethereum dApps, Harmony zyskała dużą popularność. Technologia ta umożliwia pomiar blockchain bez uszczerbku dla decentralizacji i bezpieczeństwa.

Sercem Harmony jest oryginalny token ONE, który umożliwia klientom handel w systemie i jest wykorzystywany do różnych działań.

Trzy główne funkcje, które spełnia token ONE to:

Co oznacza kryptowaluta Harmony (ONE)?

Harmony jest znana jako zdecentralizowana platforma blockchain. Sieć rdzeniowa składa się z 4 shardów z 1000 węzłów, które generują bloki w ciągu kilku sekund.

Misją Harmony jest stworzenie dużej i otwartej sieci węzłów społeczności. Pangea jest określana jako partycja węzła. Platforma wykorzystuje EPoS (EPoS) w celu zmniejszenia centralizacji i szybkości transakcji.

640 węzłów Harmony jest zarządzanych przez różne społeczności, z węzłami Bitcoin i Ethereum liczonymi w tysiącach. Ponadto Pangea łączy walidatory z ponad stu krajów.

Rewolucja stojąca za platformą

Co jest wyjątkowego w Harmony? Praca Harmony ma na celu modernizację tworzenia blockchainów z naciskiem na szybkość przetwarzania i walidację. Procedura zainicjowana przez twórców platformy znacznie skraca czas potrzebny na walidację węzła.

Na stronie internetowej Harmony jest ona oznaczona jako "współdzielenie protokołu z niezaufanym mostem Ethereum". Metoda fragmentacji danych jest protokołem shardingu używanym przez firmy w blockchainie w celu zwiększenia liczby transakcji o jedną sekundę. Fragmentacja zwiększa szybkość sieci, ponieważ jest ona podzielona na oddzielne fragmenty.

Harmony umożliwia transakcje między odłamkami w celu osiągnięcia kompozycji aktywów i inteligentnych umów między odłamkami.

Harmony pomaga firmom praktycznie tworzyć rynki do korzystania z wymiennych tokenów (np. punktów lojalnościowych lub kredytów energetycznych) i aktywów niezwiązanych z grami (np. cyfrowych zasobów w grze).

Harmony to odpowiednia platforma, której nie można zastosować w różnych łańcuchach bloków dla zdecentralizowanych aplikacji. Mogą one obejmować wysokowydajne systemy płatności, zdecentralizowane giełdy i transakcje internetowe.

Czy Harmony jest najlepszą inwestycją dla kryptowalut?

Chociaż punkty cenowe różnią się, Harmony nadal można kupić. Należy jednak zawsze przeprowadzić własną analizę techniczną i podstawową przed podjęciem decyzji o posiadaniu Harmony (ONE) lub innych kryptowalut w swoim portfelu.

Jak mogę zainwestować w Harmony (ONE)?

Na wielu giełdach kryptowalut, w tym Binance, HitBTC, KuCoin i Huobi Global, możesz kupować, trzymać, sprzedawać lub handlować ONE. Jeśli nie jesteś gotowy na zakup tokenów ONE, możesz odgadnąć wahania ich wartości za pomocą kontraktów spread betting. Kontrakty CFD pozwalają wykorzystać ruchy cen w górę lub w dół i zwiększają szanse na wyższe zyski (i straty) dzięki wsparciu.

Czy wartość kryptowaluty Harmony wzrośnie?

Wyniki Harmony wskazują, że ma ona silny, powszechny potencjał i rozwój. Dlatego długoterminowe prognozy Harmony na 2030 r. należy traktować ze zwykłą ostrożnością.

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Kryptowaluta Harmony One
23 / 01 / 24

Jak znaleźć pracę dla emerytów w Europie

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się powszechną i popularną formą zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak znaleźć pracę zdalną dla emerytów w Europie.

Kryptowaluta Harmony One
29 / 12 / 23

VinFast i Marubeni dadzą drugie życie akumulatorom do pojazdów elektrycznych

VinFast i Marubeni znalazły sprytny sposób na ponowne wykorzystanie starych akumulatorów do samochodów elektrycznych.

Kryptowaluta Harmony One
12 / 12 / 23

CKB: Czy CKB to dobra inwestycja czy nie?

W tym artykule przyjrzymy się, czy CKB jest dobrą inwestycją, a także przyjrzymy się czynnikom, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnej.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt