Recenzje na żywo na całym świecie

Bitland - przegląd górnictwa w chmurze z bitland.pro

Natychmiast wydaje tani projekt w Bitland

Bitland - przegląd górnictwa w chmurze z bitland.pro

Bitland-firma oferująca nam wydobycie w chmurze. Tutaj będziemy bezpiecznie wydobywać kryptowalutę, a każdy może to zrobić.

Wstęp do projektu może być nawet bezpłatny. Oczywiste jest, że w ten sposób wiele nie namaicie, jednak Bitland pokazuje nam w każdy możliwy sposób, że jest to projekt, jak mówią, dla ludzi. Brak pieniędzy? Nie ma znaczenia-wydobywanie kryptowalut dzięki Bitland jest dostępne dla wszystkich. To tylko problem w tym, że to wszystko szczerze pachnie rozwodem. Projekt ma okropną reputację, poza tym nawet bez recenzji widać, że nie ma tu nic wiarygodnego, a strona szczerze przypomina banalne oszustwo.

Jak szukać projektu

Bitland opinie

Bitland płaci czy nie

Górnictwo w chmurze

Wydobywanie kryptowalut

Witryna

https://bitland.pro

Plusy i minusy Bitland

Nie

Zwykły HYIP

Brak dokumentów

Nic nie płaci

Informuje, że projekt przeniósł się do tej domeny, to znaczy, że jest nowy. Jednocześnie nie wiadomo, który był stary-nie jest określony.

Bitland-przegląd projektu

Widzimy standardową stronę internetową, którą próbowano uczynić wysokiej jakości, ale gdy nie ma odpowiedniej wiedzy i inwestycji finansowych, okazuje się to. Ta strona jest pełna treści graficznych i tekstowych, co znacznie ją obciąża i psuje wizualnie. Taka sobie tęcza. Wszystko to nie wygląda zbyt reprezentacyjnie i natychmiast wydaje tani projekt w Bitland.

Strona zawiera język rosyjski i angielski. Oznacza to, że starają się pokazać, że ruch do projektu pochodzi zewsząd. Ale w rzeczywistości Bitland koncentruje się głównie na rosyjskojęzycznych użytkownikach. Jest to logiczne, ponieważ administrator sam taki jest.

Nazywają się tutaj firmą, która działa od kilku lat, ale jak to często bywa w przypadku tanich oszustw, z jakiegoś powodu zapomnieli poprzeć to wszystko faktami. Brak dokumentów na stronie. W związku z tym firma taka jak Bitland z prawnego punktu widzenia nie istnieje w naturze.

Dlatego nie jest jasne, gdzie są serwery tej "firmy", kto zarządza nimi, w jaki sposób wydobycie odbywa się w ogóle, gdzie są gwarancje, i tak dalej. Zwykły smoczek.

Komunikacja

+1 613-686-1313

+1 613-686-1314

Jest jeszcze czat online. I to za pośrednictwem czatu tutaj administratorzy komunikują się z klientami projektu. Ale komunikacja jest obserwowana tylko w początkowej fazie współpracy. Kiedy oszuści nie pozwolą Ci wypłacić uczciwie zarobionych pieniędzy, połączenie z nimi natychmiast zniknie.

A jeśli chodzi o wszystkie te telefony, faksy, adresy i tak dalej – to wszystkie fikcyjne dane kontaktowe, słowa i liczby pobrane z sufitu.

Zdemaskowanie

Firma Bitland została założona w 2017 roku, ale wejście na rynek wydobycia w chmurze miało miejsce dopiero w 2018 roku, ponieważ przed uruchomieniem usługi zgromadził moc i zasoby, przetestował oprogramowanie i sprzęt.

Główna siedziba znajduje się w Kanadzie, Ottawie, a główne serwery górnicze znajdują się na Islandii i w Kanadzie.

Bitland oferuje osiem planów danych. Jeden z nich jest bezpłatny, ale tam oczywiście nic nie zarobisz – nadal będziesz potrzebować pieniędzy. Pozostałe plany wynoszą od 1 do 450 USD. Rentowność-od 0,5 do 6 proc. dziennie.

Bitland-zwykłe oszustwo

Jeśli nie rozumiesz, Bitland-to oczywiście nie wydobycie kryptowaluta. Jest to zwykły wysokodochodowy HYIP, z wyraźnymi oznakami piramidy, na przykład rozwiniętym programem partnerskim.

Dużo obiecuje, ale nic nie robi. Sądząc po wielu recenzjach w sieci, w tej chwili Bitland to ławka. W rzeczywistości był to pierwotnie.

Werdykt

Zarabiaj na Bitland nie będzie działać. Nie kryptowaluta Chmura Górnictwo tutaj, Twoje pieniądze są zbierane przez administratora, a w zamian nic nie daje. Ten projekt jest oszustwem, w żadnym wypadku nie inwestuj tutaj niczego.

 

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Natychmiast wydaje tani projekt w Bitland
21 / 03 / 23

KIEDY ZACZĄĆ INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE?

Dla każdego, kto chce inwestować na giełdzie, jednym ze stałych pytań, które zadają jest to, ile pieniędzy mogą początkowo zainwestować na giełdzie.

Natychmiast wydaje tani projekt w Bitland
06 / 02 / 23

Jak opracować biznesplan. Wytyczne i kroki, które należy podjąć

Rozpoczęcie działalności gospodarczej jest zarówno ekscytujące, jak i ryzykowne. Jeśli trafność pomysłu i projektu skłania Cię do ograniczenia ryzyka, to odpowiednie przygotowanie projektu jest również podstawowym elementem zapewniającym wszelkie szanse na sukces.

Natychmiast wydaje tani projekt w Bitland
16 / 01 / 23

Fuzja Rogers Shaw z udziałem Québecoeur: Sąd apelacyjny próbuje odwrócić umowę

Agencja ds. Konkurencji zwraca się do Federalnego Sądu Apelacyjnego o uchylenie decyzji Sądu ds. Konkurencji odrzucającej jej pozew przeciwko przejęciu Shaw Communications przez Rogers Communications za 26 miliardów dolarów.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt