Recenzje na żywo na całym świecie

Bitland - przegląd górnictwa w chmurze z bitland.pro

Natychmiast wydaje tani projekt w Bitland

Bitland - przegląd górnictwa w chmurze z bitland.pro

Bitland-firma oferująca nam wydobycie w chmurze. Tutaj będziemy bezpiecznie wydobywać kryptowalutę, a każdy może to zrobić.

Wstęp do projektu może być nawet bezpłatny. Oczywiste jest, że w ten sposób wiele nie namaicie, jednak Bitland pokazuje nam w każdy możliwy sposób, że jest to projekt, jak mówią, dla ludzi. Brak pieniędzy? Nie ma znaczenia-wydobywanie kryptowalut dzięki Bitland jest dostępne dla wszystkich. To tylko problem w tym, że to wszystko szczerze pachnie rozwodem. Projekt ma okropną reputację, poza tym nawet bez recenzji widać, że nie ma tu nic wiarygodnego, a strona szczerze przypomina banalne oszustwo.

Jak szukać projektu

Bitland opinie

Bitland płaci czy nie

Górnictwo w chmurze

Wydobywanie kryptowalut

Witryna

https://bitland.pro

Plusy i minusy Bitland

Nie

Zwykły HYIP

Brak dokumentów

Nic nie płaci

Informuje, że projekt przeniósł się do tej domeny, to znaczy, że jest nowy. Jednocześnie nie wiadomo, który był stary-nie jest określony.

Bitland-przegląd projektu

Widzimy standardową stronę internetową, którą próbowano uczynić wysokiej jakości, ale gdy nie ma odpowiedniej wiedzy i inwestycji finansowych, okazuje się to. Ta strona jest pełna treści graficznych i tekstowych, co znacznie ją obciąża i psuje wizualnie. Taka sobie tęcza. Wszystko to nie wygląda zbyt reprezentacyjnie i natychmiast wydaje tani projekt w Bitland.

Strona zawiera język rosyjski i angielski. Oznacza to, że starają się pokazać, że ruch do projektu pochodzi zewsząd. Ale w rzeczywistości Bitland koncentruje się głównie na rosyjskojęzycznych użytkownikach. Jest to logiczne, ponieważ administrator sam taki jest.

Nazywają się tutaj firmą, która działa od kilku lat, ale jak to często bywa w przypadku tanich oszustw, z jakiegoś powodu zapomnieli poprzeć to wszystko faktami. Brak dokumentów na stronie. W związku z tym firma taka jak Bitland z prawnego punktu widzenia nie istnieje w naturze.

Dlatego nie jest jasne, gdzie są serwery tej "firmy", kto zarządza nimi, w jaki sposób wydobycie odbywa się w ogóle, gdzie są gwarancje, i tak dalej. Zwykły smoczek.

Komunikacja

+1 613-686-1313

+1 613-686-1314

Jest jeszcze czat online. I to za pośrednictwem czatu tutaj administratorzy komunikują się z klientami projektu. Ale komunikacja jest obserwowana tylko w początkowej fazie współpracy. Kiedy oszuści nie pozwolą Ci wypłacić uczciwie zarobionych pieniędzy, połączenie z nimi natychmiast zniknie.

A jeśli chodzi o wszystkie te telefony, faksy, adresy i tak dalej – to wszystkie fikcyjne dane kontaktowe, słowa i liczby pobrane z sufitu.

Zdemaskowanie

Firma Bitland została założona w 2017 roku, ale wejście na rynek wydobycia w chmurze miało miejsce dopiero w 2018 roku, ponieważ przed uruchomieniem usługi zgromadził moc i zasoby, przetestował oprogramowanie i sprzęt.

Główna siedziba znajduje się w Kanadzie, Ottawie, a główne serwery górnicze znajdują się na Islandii i w Kanadzie.

Bitland oferuje osiem planów danych. Jeden z nich jest bezpłatny, ale tam oczywiście nic nie zarobisz – nadal będziesz potrzebować pieniędzy. Pozostałe plany wynoszą od 1 do 450 USD. Rentowność-od 0,5 do 6 proc. dziennie.

Bitland-zwykłe oszustwo

Jeśli nie rozumiesz, Bitland-to oczywiście nie wydobycie kryptowaluta. Jest to zwykły wysokodochodowy HYIP, z wyraźnymi oznakami piramidy, na przykład rozwiniętym programem partnerskim.

Dużo obiecuje, ale nic nie robi. Sądząc po wielu recenzjach w sieci, w tej chwili Bitland to ławka. W rzeczywistości był to pierwotnie.

Werdykt

Zarabiaj na Bitland nie będzie działać. Nie kryptowaluta Chmura Górnictwo tutaj, Twoje pieniądze są zbierane przez administratora, a w zamian nic nie daje. Ten projekt jest oszustwem, w żadnym wypadku nie inwestuj tutaj niczego.

 

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Natychmiast wydaje tani projekt w Bitland
02 / 04 / 24

Strony internetowe dla freelancerów: 9 witryn, które pomogą Ci zacząć

Na całym świecie rynek freelancerów szybko rośnie. Powody przejścia na freelancing są różne: Niezadowolenie z tradycyjnej płatnej pracy, przekwalifikowanie zawodowe, chęć znalezienia równowagi między życiem osobistym i zawodowym, doświadczenie. Przedstawiamy 9 stron internetowych dla freelancerów, które ułatwią ci wejście w tę niszę i pomogą ci zacząć.

Natychmiast wydaje tani projekt w Bitland
23 / 01 / 24

Jak znaleźć pracę dla emerytów w Europie

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się powszechną i popularną formą zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak znaleźć pracę zdalną dla emerytów w Europie.

Natychmiast wydaje tani projekt w Bitland
29 / 12 / 23

VinFast i Marubeni dadzą drugie życie akumulatorom do pojazdów elektrycznych

VinFast i Marubeni znalazły sprytny sposób na ponowne wykorzystanie starych akumulatorów do samochodów elektrycznych.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt