Recenzje na żywo na całym świecie

Pierwsze kroki i zapoznanie się z Samsung Galaxy SmartTag 2

Samsung Galaxy SmartTag 2 - najlepszy gadzet do wyszukiwania

Samsung Galaxy SmartTag 2 to niewielki gadżet, który pomoże odnaleźć zagubione przedmioty. Jest to małe urządzenie, które przyczepia się do cennych przedmiotów i lokalizuje je za pomocą technologii Bluetooth i UWB. Można go przymocować do kluczy, torby, a nawet obroży zwierzęcia.

Rozpoczęcie korzystania z urządzenia jest proste. Wystarczy smartfon kompatybilny z UWB i aplikacja SmartThings. W ciągu dwóch minut urządzenie jest gotowe do pracy i zaktualizowane do najnowszego oprogramowania układowego. W ustawieniach można wybrać dźwięk dzwonka i jego intensywność, a także tryb oszczędzania energii.

Zasięg do 120 metrów

Smarttag 2 ma zasięg Bluetooth do 120 metrów. Rzeczywisty zasięg może się jednak różnić w zależności od warunków użytkowania. Jeśli uważasz, że zgubiony przedmiot znajduje się w pobliżu, ale nie możesz go znaleźć, naciśnij przycisk połączenia na smartfonie. System podpowiedzi pomoże go znaleźć.

Jeśli oznaczony przedmiot znajduje się poza zasięgiem, Galaxy Find Network może użyć danych lokalizacji dostarczonych przez inne smartfony, aby poufnie go znaleźć. Jest to ta sama zasada, która została spopularyzowana przez AirTags firmy Apple. W aplikacji SmartThings można również łatwo przewijać historię tagu, aby go znaleźć.

W przypadku utraty, funkcja aplikacji SmartThings umożliwia uruchomienie procesu wykrywania. Uruchamiając go, właściciel SmartTag 2 może również wysłać wiadomość zawierającą jego dane kontaktowe, w tym numer telefonu komórkowego. Ten mały gadżet może być również używany do automatyzacji niektórych zadań, takich jak sterowanie oświetleniem domowym.

Wytrzymały i kompaktowy

Konstrukcja SmartTag 2 wygląda na wytrzymałą i kompaktową, co ułatwia przymocowanie go do różnych przedmiotów. Jest również odporny na wodę i kurz, co pozwala na używanie go w różnych środowiskach i na różnych przedmiotach, takich jak rowery, walizki, torby itp. Chromowane zapięcie ułatwia przymocowanie go na przykład do breloczka do kluczy.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, Galaxy SmartTag 2 posiada wymienną baterię o maksymalnej żywotności 500 dni w trybie normalnym i nawet 700 dni w trybie oszczędzania energii. Należy jednak pamiętać, że funkcje wyszukiwania są ograniczone. Na przykład nie będzie można wykonywać połączeń. Używaj tylko z pełną świadomością.

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Samsung Galaxy SmartTag 2 - najlepszy gadzet do wyszukiwania
23 / 01 / 24

Jak znaleźć pracę dla emerytów w Europie

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się powszechną i popularną formą zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak znaleźć pracę zdalną dla emerytów w Europie.

Samsung Galaxy SmartTag 2 - najlepszy gadzet do wyszukiwania
29 / 12 / 23

VinFast i Marubeni dadzą drugie życie akumulatorom do pojazdów elektrycznych

VinFast i Marubeni znalazły sprytny sposób na ponowne wykorzystanie starych akumulatorów do samochodów elektrycznych.

Samsung Galaxy SmartTag 2 - najlepszy gadzet do wyszukiwania
12 / 12 / 23

CKB: Czy CKB to dobra inwestycja czy nie?

W tym artykule przyjrzymy się, czy CKB jest dobrą inwestycją, a także przyjrzymy się czynnikom, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnej.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt