Recenzje na żywo na całym świecie

Space FX-recenzja i opinie o brokerze

Space FX- opinie | Space FX- oszuści

Space FX-recenzja i opinie o brokerze

Space FX to nowa generacja handlu online. Kolejny rzekomo bardzo udany, niezawodny i bezpieczny broker, o którym z jakiegoś powodu nikt nic nie wie.

Dlaczego wszyscy? Ponieważ Space FX nie jest brokerem. Kolejny fałszywy rynek, który ma niski poziom realizacji i nieodpowiednich administratorów, z jakiegoś powodu zdecydował, że taki prymitywny projekt wystarczy, aby wymagać od klientów co najmniej 5000 dolarów. Szkoda inwestować tutaj nawet 5 rubli, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że nawet je ukradną. Nie ma tutaj handlu online, a jedynym rezultatem współpracy z Space FX są straty finansowe.

Jak szukać projektu

Space FX opinie

Space FH przekręt

Broker online

Witryna

http://spacefx.org

Plusy i minusy SpaceFX

Nie

Fake broker

Brak dokumentów

Rozwód za pieniądze

Space FX - przegląd projektu

Strona tylko na pierwszy rzut oka wygląda jakościowo. Ale w rzeczywistości jest szablonowy i tani. Każda usługa sprawdzania wartości witryny to pokaże. Biorąc pod uwagę fakt, że dla każdego brokera jego strona jest ważnym atutem i demonstracją na wysokim poziomie, zrozumiałe jest, że Space FX jest na dole.

Oszuści nie wymyślili nic lepszego niż opowiedzieć nam całkowicie dziką historię o swojej pracy. Okazuje się, że Space FX ma długą historię, która zaczyna się w 1998 roku. Wszystko to jest oczywiście bardzo interesujące, ale nie ma potrzeby czytania takich bzdur. Rzeczywisty wiek projektu to zaledwie kilka miesięcy. Domena została zarejestrowana dopiero pod koniec ubiegłego roku.

Informacje prawne, zgodnie z oczekiwaniami fałszywego brokera, są nieobecne jako zjawisko. Pokazują tylko jakiś adres w Rumunii, ale to, co powinno się pod nim znaleźć, nie jest znane. Oczywiście nie ma tam Space FX. Ta firma nie jest nigdzie zarejestrowana, nie ma licencji ani innych dokumentów autoryzacyjnych. Zwykły smoczek.

Jeśli chodzi o recenzje, w tej chwili praktycznie ich nie ma. Bardzo dziwne w stosunku do brokera, który podobno działa od dziesięcioleci, nie znajdziesz? Oczywiście brak recenzji wynika z młodości oszustwa. Po prostu nie zdążył jeszcze wyhodować wielu ludzi.

Komunikacja

[email protected]

+40733435772

Na stronie z kontaktami oferują kontakt z administratorami w dowolny dogodny sposób, ale poza lipnym adresem nie ma tam nic. Tak, kontakty można znaleźć w innym miejscu na stronie, ale ten punkt wyraźnie pokazuje rzeczywisty poziom projektu, który znajduje się gdzieś w obszarze listwy przypodłogowej.

Zdemaskowanie

SpaceFX to zespół wiodących specjalistów w dziedzinie technologii finansowych, dom handlowy skupiający traderów, inwestorów i partnerów do handlu walutami, kontraktami CFD, akcjami, kontraktami futures i nie tylko z jednego konta.

Handluj, inwestuj lub zabezpieczaj ponad 420 aktywów, w tym Forex, CFD, papiery wartościowe, towary, kontrakty futures, kryptowaluty i inne.

Oferowane są cztery rodzaje kont handlowych. Minimalna kwota wymagana do otwarcia konta wynosi 5000 USD.

SpaceFX-zwykły przekręt

Absolutnie nie jest jasne, czym kierowali się administratorzy tego projektu, ustanawiając tak wysoki próg wejścia. Takie kwoty są istotne wyłącznie dla sprawdzonych, renomowanych brokerów. A co to jest SpaceFX? To oszustwo, które nie ma nic – ani historii, ani dokumentów, ani recenzji.

Oczywiście w żadnym wypadku nie można tu inwestować. Obliczenia są wykonywane dla początkujących, którzy naprawdę mogą mówić o pustych obietnicach i inwestować okrągłą kwotę. W przyszłości wszystkie te pieniądze zostaną skradzione.

Werdykt

SpaceFX to oszuści. Pseudobroker, który istnieje wyłącznie po to, by hodować nas za pieniądze. Każda współpraca z tym projektem jest niedopuszczalna.

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Space FX- opinie | Space FX- oszuści
23 / 01 / 24

Jak znaleźć pracę dla emerytów w Europie

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się powszechną i popularną formą zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak znaleźć pracę zdalną dla emerytów w Europie.

Space FX- opinie | Space FX- oszuści
29 / 12 / 23

VinFast i Marubeni dadzą drugie życie akumulatorom do pojazdów elektrycznych

VinFast i Marubeni znalazły sprytny sposób na ponowne wykorzystanie starych akumulatorów do samochodów elektrycznych.

Space FX- opinie | Space FX- oszuści
12 / 12 / 23

CKB: Czy CKB to dobra inwestycja czy nie?

W tym artykule przyjrzymy się, czy CKB jest dobrą inwestycją, a także przyjrzymy się czynnikom, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnej.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt