Recenzje na żywo na całym świecie

Yellen powiedziała G20 o działaniach mających na celu rozwiązanie globalnego kryzysu żywnościowego

Yellen powiedziała G20

Yellen twierdzi, że G20 "działa" w celu rozwiązania globalnego kryzysu żywnościowego
Dżakarta, lipiec 16 (.). - Sekretarz Skarbu USA Janet Yellen w sobotę zażądała "działania" swoich kolegów G20 zgromadzonych na indonezyjskiej wyspie Bali"w celu rozwiązania globalnego kryzysu bezpieczeństwa żywnościowego".

Wśród innych proponowanych mechanizmów wysłannik Waszyngtonu uparcie nalegał na konieczność uzgodnienia mechanizmu wprowadzenia ograniczenia ceny rosyjskiej ropy.

Środek ten, proponowany Yellen wcześniej, ma na celu "ograniczenie dochodów od machiny" prezydenta Rosji Władimira Putina i" ograniczenie wpływu wojny Rosji na ceny energii " na całym świecie.

Przedstawiciel USA odbył na marginesie zakończonego dziś spotkania ministrów finansów i prezesów banków centralnych G20 dwustronne spotkania z kolegami z Australii, Arabii Saudyjskiej, Singapuru, Turcji i RPA, powiedział Departament Skarbu USA w oświadczeniu.

W rozmowach z rówieśnikami Yellen "potępiła niesprowokowaną wojnę Rosji z Ukrainą, która wywołała globalne konsekwencje dla (łańcucha dostaw) żywności, energii i innych towarów", zauważa list.

Yellen od miesięcy opowiada się za ograniczeniem ceny rosyjskiej ropy i jest jednym z jej głównych celów podczas podróży do Azji, gdzie w tym tygodniu odwiedziła Tokio, zanim udała się na Bali.

Unia Europejska (UE) w czerwcu przyjęła szósty pakiet sankcji wobec Rosji za wtargnięcie na Ukrainę, który obejmuje embargo na rosyjską ropę naftową dostarczaną drogą morską i przewiduje wyjątki dla ropy naftowej dostarczanej rurociągiem do krajów śródlądowych, takich jak Węgry, Czechy lub Słowacja.

Rosja przekierowała znaczną część eksportu ropy naftowej i produktów naftowych do krajów Azji i Pacyfiku po inwazji na Ukrainę i sankcjach ze strony Zachodu, a Moskwa twierdzi, że ma zdolność zaspokojenia rosnącego popytu.

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Yellen powiedziała G20
27 / 04 / 22

Używaj poprawnie poziomów Fibonacciego w handlu forex

Poziomy Fibonacciego lub poziomy zniesienia obliczone zgodnie z sekwencją arytmetyczną o tej samej nazwie należą do standardowych wskaźników technicznych stosowanych na rynku walutowym.

Yellen powiedziała G20
27 / 04 / 22

Wiadomości w dolarach rublach, co dalej z rublem?

PARIS (Reuters) – We wtorek główne europejskie giełdy odnotowały wzrost po pozytywnym zamknięciu Wall Street i mieszanych wynikach spółek, podczas gdy niepewność co do kryzysu gospodarczego i zdrowotnego w Chinach utrzymywała się. W Paryżu CAC 40 dodał 0,4% do 6

Yellen powiedziała G20
27 / 04 / 22

15 Analityk ceny złota mogą zatrzymać się na tych poziomach w przyszłym tygodniu

Według analityków z Wall Street, którzy wzięli udział w ankiecie, nie wiadomo, w jakim kierunku pójdą ceny złota w tym tygodniu. Nastrój analityków z Wall Street jest niezwykle niejednoznaczny

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt