Recenzje na żywo na całym świecie

Yellen powiedziała G20 o działaniach mających na celu rozwiązanie globalnego kryzysu żywnościowego

Yellen powiedziała G20

Yellen twierdzi, że G20 "działa" w celu rozwiązania globalnego kryzysu żywnościowego
Dżakarta, lipiec 16 (.). - Sekretarz Skarbu USA Janet Yellen w sobotę zażądała "działania" swoich kolegów G20 zgromadzonych na indonezyjskiej wyspie Bali"w celu rozwiązania globalnego kryzysu bezpieczeństwa żywnościowego".

Wśród innych proponowanych mechanizmów wysłannik Waszyngtonu uparcie nalegał na konieczność uzgodnienia mechanizmu wprowadzenia ograniczenia ceny rosyjskiej ropy.

Środek ten, proponowany Yellen wcześniej, ma na celu "ograniczenie dochodów od machiny" prezydenta Rosji Władimira Putina i" ograniczenie wpływu wojny Rosji na ceny energii " na całym świecie.

Przedstawiciel USA odbył na marginesie zakończonego dziś spotkania ministrów finansów i prezesów banków centralnych G20 dwustronne spotkania z kolegami z Australii, Arabii Saudyjskiej, Singapuru, Turcji i RPA, powiedział Departament Skarbu USA w oświadczeniu.

W rozmowach z rówieśnikami Yellen "potępiła niesprowokowaną wojnę Rosji z Ukrainą, która wywołała globalne konsekwencje dla (łańcucha dostaw) żywności, energii i innych towarów", zauważa list.

Yellen od miesięcy opowiada się za ograniczeniem ceny rosyjskiej ropy i jest jednym z jej głównych celów podczas podróży do Azji, gdzie w tym tygodniu odwiedziła Tokio, zanim udała się na Bali.

Unia Europejska (UE) w czerwcu przyjęła szósty pakiet sankcji wobec Rosji za wtargnięcie na Ukrainę, który obejmuje embargo na rosyjską ropę naftową dostarczaną drogą morską i przewiduje wyjątki dla ropy naftowej dostarczanej rurociągiem do krajów śródlądowych, takich jak Węgry, Czechy lub Słowacja.

Rosja przekierowała znaczną część eksportu ropy naftowej i produktów naftowych do krajów Azji i Pacyfiku po inwazji na Ukrainę i sankcjach ze strony Zachodu, a Moskwa twierdzi, że ma zdolność zaspokojenia rosnącego popytu.

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Artykuły

Ostatni posty
Yellen powiedziała G20
02 / 04 / 24

Strony internetowe dla freelancerów: 9 witryn, które pomogą Ci zacząć

Na całym świecie rynek freelancerów szybko rośnie. Powody przejścia na freelancing są różne: Niezadowolenie z tradycyjnej płatnej pracy, przekwalifikowanie zawodowe, chęć znalezienia równowagi między życiem osobistym i zawodowym, doświadczenie. Przedstawiamy 9 stron internetowych dla freelancerów, które ułatwią ci wejście w tę niszę i pomogą ci zacząć.

Yellen powiedziała G20
23 / 01 / 24

Jak znaleźć pracę dla emerytów w Europie

W dzisiejszych czasach praca zdalna stała się powszechną i popularną formą zatrudnienia. W tym artykule przyjrzymy się, jak znaleźć pracę zdalną dla emerytów w Europie.

Yellen powiedziała G20
29 / 12 / 23

VinFast i Marubeni dadzą drugie życie akumulatorom do pojazdów elektrycznych

VinFast i Marubeni znalazły sprytny sposób na ponowne wykorzystanie starych akumulatorów do samochodów elektrycznych.

Zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Kontakt